form_maker - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Reset
be: ÑÐºÑÐ´

en: Street Address
be: ÐÐ´ÑÐ°Ñ

en: Street Address Line 2
be: ÐÐ´ÑÐ°Ñ ÑÐ°Ð´Ð¾Ðº 2

en: City
be: ÐÐ¾ÑÐ°Ð´:

en: State / Province / Region
be: Ð¨ÑÐ°Ñ / ÐÐ¾Ð±Ð»Ð°ÑÑÑ / ÑÑÐ³ÑÑÐ½

en: Postal / Zip Code
be: ÐÐ°ÑÑÐ¾Ð²Ñ / ÐÐ½Ð´ÑÐºÑ

en: Country
be: &ÐÑÑÐ¼Ð°ÑÐ°Ð²Ð°ÑÑ

en: Title
be: ÐÐ°Ð·Ð²Ð°

en: Your score should be less than
be: ÐÐ°ÑÐ° Ð°ÑÑÐ½ÐºÐ° Ð¿Ð°Ð²ÑÐ½Ð½Ð° Ð±ÑÑÑ Ð½Ðµ Ð¼ÐµÐ½Ñ Ð·Ð°

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
be: ÐÑ Ð½Ðµ Ð¼Ð¾Ð¶Ð°ÑÐµ Ð²ÑÐ±ÑÐ°ÑÑ Ð±ÑÐ»ÑÑ
     Ð´Ð°ÑÑ. ÐÑÐ±ÐµÑÑÑÐµ Ð´Ð°ÑÑ, Ð¿Ð°ÑÑÐ½Ð°ÑÑÑ Ð· Ð±ÑÐ³ÑÑÐ°Ð³Ð°.

en: field is required.
be: Ð¿Ð¾Ð»Ðµ Ð°Ð±Ð°Ð²ÑÐ·ÐºÐ¾Ð²Ð° Ð´Ð»Ñ Ð·Ð°Ð¿Ð°ÑÐ½ÐµÐ½Ð½Ñ.

en: value must be between
be: Ð·Ð½Ð°ÑÑÐ½Ð½Ðµ Ð¿Ð°Ð²ÑÐ½Ð½Ð° Ð±ÑÑÑ Ð¿Ð°Ð¼ÑÐ¶

en: Quantity
be: ÐÐ¾Ð»ÑÐºÐ°ÑÑÑ

en: January
be: Ð¡ÑÑÐ´Ð·ÐµÐ½Ñ

en: February
be: ÐÑÑÑ

en: March
be: Ð¡Ð°ÐºÐ°Ð²ÑÐº

en: April
be: ÐÑÐ°ÑÐ°Ð²ÑÐº

en: May
be: Ð¢ÑÐ°Ð²ÐµÐ½Ñ

en: June
be: Ð§ÑÑÐ²ÐµÐ½Ñ

en: July
be: ÐÑÐ¿ÐµÐ½Ñ

en: August
be: ÐÐ½ÑÐ²ÐµÐ½Ñ

en: September
be: ÐÐµÑÐ°ÑÐµÐ½Ñ

en: October
be: ÐÐ°ÑÑÑÑÑÐ½ÑÐº

en: November
be: ÐÑÑÑÐ°Ð¿Ð°Ð´

en: December
be: Ð¡Ð½ÐµÐ¶Ð°Ð½Ñ

en: Error, incorrect Security code.
be: ÐÐ°Ð¼ÑÐ»ÐºÐ°, Ð½ÑÑÐ»ÑÑÐ½Ñ ÐºÐ¾Ð´ Ð±ÑÑÐ¿ÐµÐºÑ.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
be: ÐÐ°Ñ IP Ð·Ð°Ð½ÐµÑÐµÐ½Ñ Ñ ÑÐ¾ÑÐ½Ñ ÑÐ¿ÑÑ. ÐÐ°Ð»Ñ Ð»Ð°ÑÐºÐ°, Ð·Ð²ÑÑÐ½ÑÑÐµÑÑ Ð´Ð° Ð°Ð´Ð¼ÑÐ½ÑÑÑÑÐ°ÑÐ°ÑÐ° ÑÐ°Ð¹ÑÐ°.

en: Error, file cannot be moved.
be: ÐÐ°Ð¼ÑÐ»ÐºÐ°, ÑÐ°Ð¹Ð» Ð½Ðµ Ð¼Ð¾Ð¶Ð° Ð±ÑÑÑ Ð¿ÐµÑÐ°Ð¼ÐµÑÑÐ°Ð½Ñ.

en: Nothing was submitted.
be: ÐÑÑÐ¾Ð³Ð° Ð½Ðµ Ð±ÑÐ»Ð¾ Ð¿ÑÐ°Ð´ÑÑÐ°ÑÐ»ÐµÐ½Ð°.

en: Your form was successfully submitted.
be: ÐÐ°ÑÐ° ÑÐ¾ÑÐ¼Ð° Ð±ÑÐ»Ð° Ð¿Ð°ÑÐ¿ÑÑ
    Ð¾Ð²Ð° Ð¿ÑÐ°Ð´ÑÑÐ°ÑÐ»ÐµÐ½Ð°.

en: Error, email was not sent.
be: ÐÐ°Ð¼ÑÐ»ÐºÐ°, Ð°Ð´ÑÐ°Ñ ÑÐ»ÐµÐºÑÑÐ¾Ð½Ð½Ð°Ð¹ Ð¿Ð¾ÑÑÑ Ð½Ðµ Ð±ÑÑ Ð°Ð´Ð¿ÑÐ°ÑÐ»ÐµÐ½Ñ.

en: Your email address is already verified.
be: ÐÐ°Ñ Ð°Ð´ÑÐ°Ñ ÑÐ»ÐµÐºÑÑÐ¾Ð½Ð½Ð°Ð¹ Ð¿Ð¾ÑÑÑ ÑÐ¶Ð¾ Ð¿ÑÐ°Ð²ÐµÑÐ°Ð½Ñ.

en: Your email verification has timed out.
be: ÐÐ°Ñ Ð°Ð´ÑÐ°Ñ ÑÐ»ÐµÐºÑÑÐ¾Ð½Ð½Ð°Ð¹ Ð¿Ð¾ÑÑÑ Ð¿Ð°ÑÐ²ÐµÑÐ´Ð¶Ð°Ð½Ð½Ðµ ÑÐºÐ¾Ð½ÑÑÑÑÑ.

en: Your email has been successfully verified.
be: ÐÐ°ÑÐ° Ð¿Ð°Ð²ÐµÐ´Ð°Ð¼Ð»ÐµÐ½Ð½Ðµ Ð±ÑÐ»Ð¾ Ð¿Ð°ÑÐ¿ÑÑ
    Ð¾Ð²Ð° Ð¿ÑÐ°Ð²ÐµÑÐ°Ð½Ð°.

en: Verification link is invalid.
be: ÐÑÐ°Ð²ÐµÑÐºÐ° ÑÐ¿Ð°ÑÑÐ»ÐºÐ° Ð·'ÑÑÐ»ÑÐµÑÑÐ° Ð½ÐµÑÐ°Ð¿ÑÐ°ÑÐ´Ð½ÑÐ¼.

en: This is not a valid email address.
be: ÐÑÑÐ° Ð½Ðµ Ð°Ð´ÑÐ°Ñ ÑÐ»ÐµÐºÑÑÐ¾Ð½Ð½Ð°Ð¹ Ð¿Ð¾ÑÑÑ.

en: From
be: ÐÐ´

en: To
be: ÐÐ»Ñ
