form_maker - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Street Address
bg: Ð£Ð»Ð¸ÑÐ°

en: Street Address Line 2
bg: ÐÐ´ÑÐµÑ Ð ÐµÐ´ 2

en: City
bg: Sofia

en: State / Province / Region
bg: Ð©Ð°Ñ / ÐÑÐ¾Ð²Ð¸Ð½ÑÐ¸Ñ / Ð ÐµÐ³Ð¸Ð¾Ð½

en: Postal / Zip Code
bg: ÐÐ¾ÑÐµÐ½ÑÐºÐ¸ / Zip ÐºÐ¾Ð´

en: Country
bg: ÐÑÑÐ¶Ð°Ð²Ð°

en: Title
bg: ÐÐ°Ð¸Ð¼ÐµÐ½Ð¾Ð²Ð°Ð½Ð¸Ðµ

en: Your score should be less than
bg: ÐÐ°ÑÐ¸ÑÑ ÑÐµÐ·ÑÐ»ÑÐ°Ñ ÑÑÑÐ±Ð²Ð° Ð´Ð° Ð±ÑÐ´Ðµ Ð¿Ð¾-Ð¼Ð°Ð»ÐºÐ¾ Ð¾Ñ

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
bg: ÐÐµ Ð¼Ð¾Ð¶ÐµÑÐµ Ð´Ð° Ð¸Ð·Ð±ÐµÑÐµÑÐµ Ð±Ð¸Ð²ÑÐ¸ Ð´Ð°ÑÐ¸. ÐÐ·Ð±ÐµÑÐµÑÐµ Ð´Ð°ÑÐ°, Ð·Ð°Ð¿Ð¾ÑÐ²Ð°Ð¹ÐºÐ¸ Ð¾Ñ Ð½Ð°ÑÑÐ¾ÑÑÐ°ÑÐ°.

en: field is required.
bg: ÐÐ¾Ð»ÐµÑÐ¾ Ðµ Ð·Ð°Ð´ÑÐ»Ð¶Ð¸ÑÐµÐ»Ð½Ð¾.

en: value must be between
bg: ÑÑÐ¾Ð¹Ð½Ð¾ÑÑ ÑÑÑÐ±Ð²Ð° Ð´Ð° Ð±ÑÐ´Ðµ Ð¼ÐµÐ¶Ð´Ñ

en: Quantity
bg: ÐºÐ¾Ð»Ð¸ÑÐµÑÑÐ²Ð¾

en: January
bg: ÑÐ½ÑÐ°ÑÐ¸

en: February
bg: ÑÐµÐ²ÑÑÐ°ÑÐ¸

en: March
bg: Ð¼Ð°ÑÑ

en: April
bg: Ð°Ð¿ÑÐ¸Ð»

en: May
bg: ÐÐ°Ð¹

en: June
bg: ÑÐ½Ð¸

en: July
bg: ÑÐ»Ð¸

en: August
bg: Ð°Ð²Ð³ÑÑÑ

en: September
bg: ÑÐµÐ¿ÑÐµÐ¼Ð²ÑÐ¸

en: October
bg: Ð¾ÐºÑÐ¾Ð¼Ð²ÑÐ¸

en: November
bg: Ð½Ð¾ÐµÐ¼Ð²ÑÐ¸

en: December
bg: Ð´ÐµÐºÐµÐ¼Ð²ÑÐ¸

en: Error, incorrect Security code.
bg: ÐÑÐµÑÐºÐ°, Ð½ÐµÐ¿ÑÐ°Ð²Ð¸Ð»Ð½Ð¾ ÐÐ¾Ð´ Ð·Ð° ÑÐ¸Ð³ÑÑÐ½Ð¾ÑÑ.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
bg: ÐÐ°ÑÐ¸ÑÑ IP Ðµ ÑÐµÑÐ½Ð°. ÐÐ¾Ð»Ñ, ÑÐ²ÑÑÐ¶ÐµÑÐµ ÑÐµ Ñ Ð°Ð´Ð¼Ð¸Ð½Ð¸ÑÑÑÐ°ÑÐ¾ÑÐ° Ð½Ð° ÑÐ°Ð¹ÑÐ°.

en: Error, file cannot be moved.
bg: ÐÑÐµÑÐºÐ°, ÑÐ°Ð¹Ð»ÑÑ Ð½Ðµ Ð¼Ð¾Ð¶Ðµ Ð´Ð° Ð±ÑÐ´Ðµ Ð¿ÑÐµÐ¼ÐµÑÑÐµÐ½.

en: Nothing was submitted.
bg: ÐÐ¸ÑÐ¾ Ð½Ðµ Ð±ÐµÑÐµ Ð¿ÑÐµÐ´ÑÑÐ°Ð²ÐµÐ½.

en: Your form was successfully submitted.
bg: ÐÐ°ÑÐ¸ÑÑ ÑÐ¾ÑÐ¼Ð° Ðµ ÑÑÐ¿ÐµÑÐ½Ð¾ Ð¸Ð·Ð¿ÑÐ°ÑÐµÐ½Ð°.

en: Error, email was not sent.
bg: ÐÑÐµÑÐºÐ°, ÐµÐ»ÐµÐºÑÑÐ¾Ð½Ð½Ð° Ð¿Ð¾ÑÐ° Ð½Ðµ Ðµ Ð¸Ð·Ð¿ÑÐ°ÑÐµÐ½Ð¾.

en: Your email address is already verified.
bg: ÐÐ°ÑÐ¸ÑÑ Ð¸Ð¼ÐµÐ¹Ð» Ð°Ð´ÑÐµÑ Ðµ Ð²ÐµÑÐµ Ð¿ÑÐ¾Ð²ÐµÑÐµÐ½Ð°.

en: Your email verification has timed out.
bg: ÐÑÐ¾Ð²ÐµÑÐºÐ° ÐÐ°ÑÐ¸ÑÑ Ð¸Ð¼ÐµÐ¹Ð» Ð¿ÑÐ¸ÐºÐ»ÑÑÐ¸.

en: Your email has been successfully verified.
bg: ÐÐ°ÑÐ¸ÑÑ Ð¸Ð¼ÐµÐ¹Ð» Ðµ ÑÑÐ¿ÐµÑÐ½Ð¾ Ð¿ÑÐ¾Ð²ÐµÑÐµÐ½Ð°.

en: Verification link is invalid.
bg: ÐÑÐ¾Ð²ÐµÑÐºÐ° Ð½Ð° Ð²ÑÑÐ·ÐºÐ°ÑÐ° Ðµ Ð½ÐµÐ²Ð°Ð»Ð¸Ð´ÐµÐ½.

en: This is not a valid email address.
bg: Ð¢Ð¾Ð²Ð° Ð½Ðµ Ðµ Ð²Ð°Ð»Ð¸Ð´ÐµÐ½ Ð¸Ð¼ÐµÐ¹Ð» Ð°Ð´ÑÐµÑ.

en: From
bg: Ð¾Ñ

en: To
bg: Ð·Ð°
