form_maker - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Reset
ca: restablir

en: Street Address
ca: AdreÃ§a de carrer

en: Street Address Line 2
ca: Carrer AdreÃ§a 2

en: City
ca: NomDistingit

en: State / Province / Region
ca: Estat / ProvÃ­ncia / RegiÃ³

en: Postal / Zip Code
ca: Postal / Codi Postal

en: Country
ca: PaÃ­s

en: Title
ca: TÃ­tol

en: Your score should be less than
ca: La seva puntuaciÃ³ ha de ser inferior a

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
ca: No Ã©s possible seleccionar les dates anteriors. Trieu una data a partir de l'actual.

en: field is required.
ca: camp Ã©s obligatori.

en: The
ca: la

en: value must be between
ca: valor ha d'estar entre

en: Quantity
ca: quantitat

en: January
ca: Gener

en: February
ca: Febrer

en: March
ca: MarÃ§

en: April
ca: Abril

en: May
ca: Mai

en: June
ca: Juny

en: July
ca: Juliol

en: August
ca: Agost

en: September
ca: Setembre

en: October
ca: Octubre

en: November
ca: Novembre

en: December
ca: Desembre

en: Error, incorrect Security code.
ca: Error, el codi de seguretat incorrecte.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
ca: La seva ip Ã©s la llista negra. Si us plau, poseu-vos en contacte amb l'administrador del lloc web.

en: Error, file cannot be moved.
ca: Error, l'arxiu no es pot moure.

en: Nothing was submitted.
ca: Res es va presentar.

en: Your form was successfully submitted.
ca: El formulari s'ha enviat correctament.

en: Error, email was not sent.
ca: Error, el correu electrÃ²nic no va ser enviat.

en: Your email address is already verified.
ca: La seva adreÃ§a de correu electrÃ²nic ja estÃ  verificada.

en: Your email verification has timed out.
ca: La teva adreÃ§a de correu electrÃ²nic de verificaciÃ³ ha caducat.

en: Your email has been successfully verified.
ca: El seu correu electrÃ²nic s'ha verificat correctament.

en: Verification link is invalid.
ca: EnllaÃ§ de verificaciÃ³ no Ã©s vÃ lid.

en: This is not a valid email address.
ca: AixÃ² no Ã©s una adreÃ§a de correu electrÃ²nic vÃ lida.

en: From
ca: des

en: To
ca: A
