form_maker - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Reset
el: ÎÏÎ±Î½Î±ÏÎ¿ÏÎ¬ v

en: Street Address
el: ÎÎ´ÏÏ

en: Street Address Line 2
el: ÎÎ´ÏÏ ÎÎ¹ÎµÏÎ¸Ï
    Î½ÏÎ· 2

en: City
el: Î ÏÎ»Î·

en: State / Province / Region
el: Î Î¿Î»Î¹ÏÎµÎ¯Î± / ÎÏÎ±ÏÏÎ¯Î± / Î ÎµÏÎ¹ÏÎ­ÏÎµÎ¹Î±

en: Postal / Zip Code
el: Î¤Î±ÏÏ
    Î´ÏÎ¿Î¼Î¹ÎºÎ® / Î¤.Î.

en: Country
el: Î§ÏÏÎ±

en: Title
el: Î¤Î¯ÏÎ»Î¿Ï

en: Your score should be less than
el: Î¤Î¿ ÏÎºÎ¿Ï ÏÎ±Ï Î¸Î± ÏÏÎ­ÏÎµÎ¹ Î½Î± ÎµÎ¯Î½Î±Î¹ Î¼Î¹ÎºÏÏÏÎµÏÎ· Î±ÏÏ

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
el: ÎÎµÎ½ Î¼ÏÎ¿ÏÎµÎ¯ÏÎµ Î½Î± ÎµÏÎ¹Î»Î­Î¾ÎµÏÎµ ÏÏÏÎ·Î½ Î·Î¼ÎµÏÎ¿Î¼Î·Î½Î¯ÎµÏ. ÎÏÎ¹Î»Î­Î¾ÏÎµ Î¼Î¹Î± Î·Î¼ÎµÏÎ¿Î¼Î·Î½Î¯Î±, Î±ÏÏÎ®Ï Î³ÎµÎ½Î¿Î¼Î­Î½Î·Ï Î±ÏÏ ÏÎ·Î½ ÏÏÎ­ÏÎ¿Ï
    ÏÎ±.

en: field is required.
el: ÏÎ¿ ÏÎµÎ´Î¯Î¿ ÎµÎ¯Î½Î±Î¹ Ï
    ÏÎ¿ÏÏÎµÏÏÎ¹ÎºÏ.

en: The
el: Î¿

en: value must be between
el: ÏÎ¹Î¼Î® ÏÏÎ­ÏÎµÎ¹ Î½Î± ÎµÎ¯Î½Î±Î¹ Î¼ÎµÏÎ±Î¾Ï

en: Quantity
el: ÏÎ¿ÏÏÏÎ·ÏÎ±

en: January
el: ÎÎ±Î½Î¿Ï
    Î¬ÏÎ¹Î¿Ï

en: February
el: Î¦ÎµÎ²ÏÎ¿Ï
    Î¬ÏÎ¹Î¿Ï

en: March
el: ÎÎ¬ÏÏÎ¹Î¿Ï

en: April
el: ÎÏÏÎ¯Î»Î·Ï

en: May
el: ÎÎ¬Î¹Î¿Ï

en: June
el: ÎÎ¿ÏÎ½Î¹Î¿Ï

en: July
el: ÎÎ¿ÏÎ»Î¹Î¿Ï

en: August
el: ÎÏÎ³Î¿Ï
    ÏÏÎ¿Ï

en: September
el: Î£ÎµÏÏÎ­Î¼Î²ÏÎ¹Î¿Ï

en: October
el: ÎÎºÏÏÎ²ÏÎ¹Î¿Ï

en: November
el: ÎÎ¿Î­Î¼Î²ÏÎ¹Î¿Ï

en: December
el: ÎÎµÎºÎ­Î¼Î²ÏÎ¹Î¿Ï

en: Error, incorrect Security code.
el: Î£ÏÎ¬Î»Î¼Î±ÏÎ¿Ï, Î»Î±Î½Î¸Î±ÏÎ¼Î­Î½Î± ÏÎ¿Î½ ÎºÏÎ´Î¹ÎºÏ Î±ÏÏÎ±Î»ÎµÎ¯Î±Ï.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
el: Ip ÏÎ±Ï ÎµÎ¯Î½Î±Î¹ ÏÏÎ· Î¼Î±ÏÏÎ· Î»Î¯ÏÏÎ±. Î Î±ÏÎ±ÎºÎ±Î»Ï ÎµÏÎ¹ÎºÎ¿Î¹Î½ÏÎ½Î®ÏÏÎµ Î¼Îµ ÏÎ¿Î½ Î´Î¹Î±ÏÎµÎ¹ÏÎ¹ÏÏÎ® ÏÎ·Ï Î¹ÏÏÎ¿ÏÎµÎ»Î¯Î´Î±Ï.

en: Error, file cannot be moved.
el: Î£ÏÎ¬Î»Î¼Î±, ÏÎ¿ Î±ÏÏÎµÎ¯Î¿ Î´ÎµÎ½ Î¼ÏÎ¿ÏÎµÎ¯ Î½Î± Î¼ÎµÏÎ±ÎºÎ¹Î½Î·Î¸ÎµÎ¯.

en: Nothing was submitted.
el: Î¤Î¯ÏÎ¿ÏÎ± Î´ÎµÎ½ Ï
    ÏÎ¿Î²Î»Î®Î¸Î·ÎºÎµ.

en: Your form was successfully submitted.
el: Î¦ÏÏÎ¼Î± ÏÎ±Ï Ï
    ÏÎ¿Î²Î»Î®Î¸Î·ÎºÎµ Î¼Îµ ÎµÏÎ¹ÏÏ
    ÏÎ¯Î±.

en: Error, email was not sent.
el: Î£ÏÎ¬Î»Î¼Î±, e-mail Î´ÎµÎ½ ÏÏÎ±Î»ÎµÎ¯.

en: Your email address is already verified.
el: ÎÎ¹ÎµÏÎ¸Ï
    Î½ÏÎ· Î·Î»ÎµÎºÏÏÎ¿Î½Î¹ÎºÎ¿Ï ÏÎ±ÏÏ
    Î´ÏÎ¿Î¼ÎµÎ¯Î¿Ï
     ÏÎ±Ï Î­ÏÎµÎ¹ Î®Î´Î· ÎµÏÎ±Î»Î·Î¸ÎµÏ
    ÏÎµÎ¯.

en: Your email verification has timed out.
el: ÎÏÎ±Î»Î®Î¸ÎµÏ
    ÏÎ· Î·Î»ÎµÎºÏÏÎ¿Î½Î¹ÎºÎ¿Ï ÏÎ±ÏÏ
    Î´ÏÎ¿Î¼ÎµÎ¯Î¿Ï
     ÏÎ±Ï Î­ÏÎµÎ¹ Î»Î®Î¾ÎµÎ¹.

en: Your email has been successfully verified.
el: Î¤Î¿ email ÏÎ±Ï Î­ÏÎµÎ¹ ÎµÏÎ±Î»Î·Î¸ÎµÏ
    ÏÎµÎ¯ Î¼Îµ ÎµÏÎ¹ÏÏ
    ÏÎ¯Î±.

en: Verification link is invalid.
el: Î£ÏÎ½Î´ÎµÏÎ¼Î¿ ÎµÏÎ¹Î²ÎµÎ²Î±Î¯ÏÏÎ·Ï Î´ÎµÎ½ ÎµÎ¯Î½Î±Î¹ Î­Î³ÎºÏ
    ÏÎ¿.

en: This is not a valid email address.
el: ÎÏ
    ÏÏ Î´ÎµÎ½ ÎµÎ¯Î½Î±Î¹ Î¼Î¹Î± Î­Î³ÎºÏ
    ÏÎ· Î´Î¹ÎµÏÎ¸Ï
    Î½ÏÎ· Î·Î»ÎµÎºÏÏÎ¿Î½Î¹ÎºÎ¿Ï ÏÎ±ÏÏ
    Î´ÏÎ¿Î¼ÎµÎ¯Î¿Ï
    .

en: From
el: Î±ÏÏ

en: To
el: Î½Î±
