form_maker - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Reset
he: ×××¤××¡

en: Street Address
he: ××ª×××ª ×¨×××

en: Street Address Line 2
he: ×¨××× ×©××¨×ª ××ª×××ª 2

en: City
he: ×¢××¨

en: State / Province / Region
he: ××××¨ / ×××× × / ××××¨

en: Postal / Zip Code
he: ×××§×× / ×××§××

en: Country
he: ××¨×¥

en: Title
he: ×××ª×¨×ª

en: Your score should be less than
he: ××¦××× ×©×× ×¦×¨×× ×××××ª ×¤×××ª ×

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
he: ××ª× ×× ×××× ×××××¨ ××ª ××ª××¨×××× ××©×¢××¨. ×××¨ ×ª××¨×× ××× ×× ××××.

en: field is required.
he: ×©×× ××××.

en: value must be between
he: ×¢×¨× ×××× ×××××ª ×××

en: Quantity
he: ××××ª

en: January
he: ×× ×××¨

en: February
he: ×¤××¨×××¨

en: March
he: ××¨×¥

en: April
he: ××¤×¨××

en: May
he: ×××

en: June
he: ××× ×

en: July
he: ××××

en: August
he: ×××××¡×

en: September
he: ×¡×¤××××¨

en: October
he: ×××§××××¨

en: November
he: × ×××××¨

en: December
he: ××¦×××¨

en: Error, incorrect Security code.
he: ×©××××, ×§×× ××××× ×©×××.

en: Submission has failed due to the unsuccessful ReCaptcha verification. Please try to submit the form again.
he: ××©×××× × ××©×× ×¢×§× ××××××ª ×©×× ××¦××× ×××××. × × × ×¡× ××©××× ×©×× ××ª ××××¤×¡.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
he: IP ×©×× ××× ××¨×©××× ×©×××¨×. ×× × ×¦××¨ ×§×©×¨ ×¢× ×× ×× ×××ª×¨.

en: Error, file cannot be moved.
he: ×©××××, ××§×××¥ ×× × ××ª× ×××¢×××¨.

en: Nothing was submitted.
he: ×©×× ×××¨ ×× ××××©×.

en: Your form was successfully submitted.
he: ××××¤×¡ × ×©×× ×××¦×××.

en: Error, email was not sent.
he: ×©××××, ××××¨ ×××§××¨×× × ×× × ×©××.

en: Your email address is already verified.
he: ××ª×××ª ××××"× ×©×× ×××¨ ×××××ª×ª.

en: Your email verification has timed out.
he: ×××××ª ×××"× ×©×× × ×××¨×ª ×××.

en: Your email has been successfully verified.
he: ×××××¨ ××××§××¨×× × ×©×× ××××ª ×××¦×××.

en: Verification link is invalid.
he: ×§××©××¨ ×××××ª ××× × ×××§×.

en: This is not a valid email address.
he: ×× ××× × ××ª×××ª ××× ×××§××ª.

en: From
he: ××

en: To
he: ××
