form_maker - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Reset
hu: visszaÃ¡llÃ­tÃ¡sa

en: Street Address
hu: Utca, hÃ¡zszÃ¡m

en: Street Address Line 2
hu: Utca, hÃ¡zszÃ¡m, 2. sor

en: City
hu: VÃ¡ros

en: State / Province / Region
hu: Ãllam / TartomÃ¡ny / RÃ©giÃ³

en: Country
hu: OrszÃ¡g

en: Title
hu: CÃ­m

en: Your score should be less than
hu: A pontszÃ¡m nem lehet kisebb, mint a

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
hu: Nem tudja kivÃ¡lasztani egykori tizenegy Ã³ra. VÃ¡lasszon ki egy dÃ¡tumot kezdve a jelenlegi.

en: field is required.
hu: mezÅ kitÃ¶ltÃ©se kÃ¶telezÅ.

en: The
hu: a

en: value must be between
hu: Ã©rtÃ©k kÃ¶zÃ¶tt kell lennie

en: Quantity
hu: MennyisÃ©g

en: January
hu: JanuÃ¡r

en: February
hu: FebruÃ¡r

en: March
hu: MÃ¡rcius

en: April
hu: Ãprilis

en: May
hu: MÃ¡jus

en: June
hu: JÃºnius

en: July
hu: JÃºlius

en: August
hu: Augusztus

en: September
hu: Szeptember

en: October
hu: OktÃ³ber

en: Error, incorrect Security code.
hu: Hiba, hibÃ¡s biztonsÃ¡gi kÃ³dot.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
hu: Az ip feketelistÃ¡ra. LÃ©pjen kapcsolatba a webhely adminisztrÃ¡torÃ¡nak.

en: Error, file cannot be moved.
hu: Hiba, a fÃ¡jl nem lehet mozgatni.

en: Nothing was submitted.
hu: Semmi sem nyÃºjtottak be.

en: Your form was successfully submitted.
hu: A forma sikeresen be.

en: Error, email was not sent.
hu: Hiba, e-mail nem lett elkÃ¼ldve.

en: Your email address is already verified.
hu: Az Ãn e-mail cÃ­m mÃ¡r ellenÅrizte.

en: Your email verification has timed out.
hu: Az Ãn e-mail ellenÅrzÅ idÅkorlÃ¡tja.

en: Your email has been successfully verified.
hu: Az Ãn e-mail sikeresen ellenÅrizte.

en: Verification link is invalid.
hu: Ãrja be a kÃ©pen link Ã©rvÃ©nytelen.

en: This is not a valid email address.
hu: Ez nem egy Ã©rvÃ©nyes e-mail cÃ­met.

en: From
hu: -tÅl

en: To
hu: Az
