form_maker - en to ka translation catalogue (38 entries)

en: Reset
ka: á áá¡áá¢á

en: Street Address
ka: á¥á£á©áá¡ ááá¡áááá áá

en: Street Address Line 2
ka: á¥á£á©áá¡ ááá¡áááá áá Line 2

en: City
ka: á¥áááá¥á

en: State / Province / Region
ka: á¡áá®áááá¬áá¤á / Province / á ááááá

en: Postal / Zip Code
ka: á¡áá¤áá¡á¢á / á¡áá¤áá¡á¢á áááá

en: Country
ka: á¥ááá§ááá

en: Title
ka: á¡áááá£á á

en: Your score should be less than
ka: áá¥áááá ááááá áá¨á áá  á£ááá áá¦áááá¢áááááá¡

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
ka: áá¥ááá áá  á¨áááá«áááá á¨ááá á©ááá á§áá¤ááá áááááá. ááá á©ááá ááá áá¦á ááá¬á§ááá£áá áááááááá á áá áá.

en: field is required.
ka: áááá áá£áªáááááááá.

en: value must be between
ka: á¦áá ááá£áááá á£ááá áá§áá¡

en: Quantity
ka: á áááááááá

en: January
ka: áááááá á

en: February
ka: ááááá áááá

en: March
ka: ááá á¢á

en: April
ka: ááá ááá

en: May
ka: áááá¡á

en: June
ka: ááááá¡á

en: July
ka: ááááá¡á

en: August
ka: ááááá¡á¢á

en: September
ka: á¡áá¥á¢ááááá á

en: October
ka: áá¥á¢ááááá á

en: November
ka: ááááááá á

en: December
ka: áááááááá á

en: Error, incorrect Security code.
ka: á¨ááªáááá, áá áá¡á¬áá á ááááªááá áááá.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
ka: áá¥áááá IP áá áá¡ á¨áá á¡ááá¨á. ááá£áááá¨áá ááá ááá®áá ááááááá¡á¢á ááªááá¡

en: Error, file cannot be moved.
ka: á¨ááªáááá, á¤áááá ááá  áááááááá.

en: Nothing was submitted.
ka: áá áá¤áá á áá  áá§á áááááááááááá.

en: Your form was successfully submitted.
ka: áá¥áááá¡ á¤áá ááá¡ á¬áá ááá¢áááá á¬áá áááááááá.

en: Error, email was not sent.
ka: á¨ááªáááá, áá áá  ááááááááá.

en: Your email address is already verified.
ka: áá¥áááá áááá¥á¢á ááá£áá á¤áá¡á¢áá¡ ááá¡áááá áá á£ááá ááááá¡á¢á£á ááá£ááá.

en: Your email verification has timed out.
ka: áá¥áááá áá ááááááá¬ááááá¡ á¨áááááá áááááá.

en: Your email has been successfully verified.
ka: áá¥áááá áá-á¤áá¡á¢á á¬áá ááá¢áááá ááááá¡á¢á£á áá.

en: Verification link is invalid.
ka: ááááááá¬ááááá¡ ááá£áá áá áá¡á¬áá áá.

en: This is not a valid email address.
ka: áá¡ áá  áá áá¡ á¡á¬áá á áá.

en: From
ka: ááá

en: To
ka: á£ááá
