form_maker - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Street Address
lt: GatvÄ

en: Street Address Line 2
lt: GatvÄ Line 2

en: City
lt: Miestas

en: State / Province / Region
lt: Valstija / provincija / regionas

en: Postal / Zip Code
lt: PaÅ¡to kodas / indeksas

en: Country
lt: Å alis

en: Title
lt: Kreipinys

en: Your score should be less than
lt: JÅ«sÅ³ rezultatas turi bÅ«ti maÅ¾esnis nei

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
lt: JÅ«s negalite pasirinkti buvusius datos. Pasirinkite datÄ
    , pradedant nuo dabartinio.

en: field is required.
lt: laukas bÅ«tinas.

en: value must be between
lt: vertÄ turi bÅ«ti tarp

en: Quantity
lt: Kiekis

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: GeguÅ¾Äs

en: June
lt: BirÅ¾elis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: RugpjÅ«tis

en: September
lt: RugsÄjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Error, incorrect Security code.
lt: Klaida, neteisingÄ
     apsaugos kodÄ
    .

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
lt: JÅ«sÅ³ ip yra juodajame sÄ
    raÅ¡e. PraÅ¡ome susisiekti su svetainÄs administratoriumi

en: Error, file cannot be moved.
lt: Klaida, failas negali bÅ«ti perkeltas.

en: Nothing was submitted.
lt: Nieko nebuvo pateikta.

en: Your form was successfully submitted.
lt: JÅ«sÅ³ forma buvo sÄkmingai pateikta.

en: Error, email was not sent.
lt: Klaida, laiÅ¡kas nebuvo iÅ¡siÅ³stas.

en: Your email address is already verified.
lt: JÅ«sÅ³ elektroninio paÅ¡to adresas jau patikrintas.

en: Your email verification has timed out.
lt: JÅ«sÅ³ el.paÅ¡to patikrinimas laikas baigÄsi.

en: Your email has been successfully verified.
lt: JÅ«sÅ³ el.paÅ¡to buvo sÄkmingai patikrinta.

en: Verification link is invalid.
lt: Patvirtinimo nuoroda yra neteisinga.

en: This is not a valid email address.
lt: Tai nÄra galiojantis elektroninio paÅ¡to adresÄ
    .

en: From
lt: Nuo

en: To
lt: Ä®
