form_maker - en to sk translation catalogue (998 entries)

en: Delete
sk: OdstrÃ¡niÅ¥

en: deleted
sk: odstrÃ¡nenÃ©

en: Payment information
sk: PlatobnÃ© Ãºdaje

en: Publish
sk: ZverejniÅ¥

en: published
sk: ZverejnenÃ©

en: Unpublish
sk: SkryÅ¥

en: unpublished
sk: skrytÃ©

en: Duplicate
sk: KopÃ­rovaÅ¥

en: duplicated
sk: skopÃ­rovanÃ©

en: Copy
sk: KopÃ­rovaÅ¥

en: Create new form
sk: VytvoriÅ¥ novÃ½ formulÃ¡r

en: options
sk: nastavenÃ­

en: I consent collecting this data and processing it according to {{privacy_policy}} of this website.
sk: SÃºhlasÃ­m so zhromaÅ¾ÄovanÃ­m tÃ½chto Ãºdajov a ich spracovanÃ­m {{privacy_policy}} tejto webovej strÃ¡nky.

en: layout
sk: rozloÅ¾enie

en: display options
sk: moÅ¾nosti zobrazenia

en: The limit of submissions for this form has been reached.
sk: Dosiahol sa limit na  zadanÃ­a tohto formulÃ¡ra.

en: Block IPs
sk: BlokovanÃ© IP adresy

en: Blocked
sk: BlokovanÃ½

en: Unblock IPs
sk: OdblokovaÅ¥ IP adresy

en: Unblocked
sk: OdblokovanÃ½

en: Deleted
sk: OdstrÃ¡nenÃ©

en: Submissions
sk: ObjednÃ¡vky

en: Themes
sk: TÃ©my

en: Global Parameters
sk: GlobÃ¡lne parametre

en: Header
sk: HlaviÄka

en: Content
sk: Obsah

en: Inputbox
sk: Pole pre vstup

en: Choices
sk: VoÄ¾by

en: General Buttons
sk: VÅ¡eobecnÃ© tlaÄidlÃ¡

en: Pagination
sk: StrÃ¡nkovanie

en: Buttons
sk: TlaÄitko

en: Close(Minimize) Button
sk: TlaÄidlo ZavrieÅ¥(MinimalizovaÅ¥)

en: Minimize Text
sk: MinimalizovaÅ¥ text

en: Other
sk: InÃ©

en: Custom CSS
sk: VlastnÃ© CSS

en: Top
sk: Hore

en: Right
sk: Vpravo

en: Bottom
sk: Dole

en: Left
sk: VÄ¾avo

en: Center
sk: Stred

en: Font Family
sk: Skupina pÃ­sma

en: Width
sk: Å Ã­rka

en: Width (for scrollbox, popup form types)
sk: Å Ã­rka (pre posÃºvaÄ, typy vyskakovacÃ­ch formulÃ¡rov)

en: Padding
sk: Odsadenie zvnÃºtra

en: e.g. 3px 5px or 3% 5%
sk: naprÃ­klad 3px 5px alebo 3% 5%

en: Margin
sk: Odsadenie

en: e.g. 5px 10px or 5% 10%
sk: naprÃ­klad 5px 10px alebo 5% 10%

en: Border
sk: Okraj

en: Border Color
sk: Farba okraja

en: e.g.
sk: napr.

en: Border Type
sk: Typ orÃ¡movania

en: Border Width
sk: HrÃºbka orÃ¡movania

en: Border Radius
sk: Polomer okraja

en: Box Shadow
sk: TieÅ boxu

en: General Parameters
sk: VÅ¡eobecnÃ© parametre

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Width (for topbar form type)
sk: Å Ã­rka (pre typ formulÃ¡ra hornÃ©ho panela)

en: Title Parameters
sk: Parametre nÃ¡zvu

en: Font Size
sk: VeÄ¾kosÅ¥ pÃ­sma

en: Font Weight
sk: HrÃºbka pÃ­sma

en: Color
sk: Farba

en: Description Parameters
sk: Parametre popisu

en: Image Parameters
sk: Parametre obrÃ¡zka

en: Height
sk: VÃ½Å¡ka

en: Background URL
sk: Adresa URL pozadia

en: Background Repeat
sk: Opakovanie pozadia

en: Background Position
sk: PozÃ­cia pozadia

en: Background Size
sk: VeÄ¾kosÅ¥ pozadia

en: Mini labels (name, phone, address, checkbox, radio) Parameters
sk: Mini Å¡tÃ­tky (meno, telefÃ³n, adresa, zaÄiarkavacie polÃ­Äko, rÃ¡dio) Parametre

en: Section Parameters
sk: Parametre sekcie

en: Section Column Parameters
sk: Parametre stÄºpca sekcie

en: Footer Parameters
sk: Parametre pÃ¤ty

en: Dropdown additional
sk: RozbaÄ¾ovacÃ­ zoznam ÄalÅ¡Ã­

en: Appearance
sk: VzhÄ¾ad

en: Single Choice
sk: Jedna moÅ¾nosÅ¥

en: Checked Parameters
sk: SkontrolovanÃ© parametre

en: Multiple Choice
sk: Viacero moÅ¾nostÃ­

en: Submit
sk: OdoslaÅ¥

en: Hover Parameters
sk: Parametre ukÃ¡zanÃ­m

en: Active
sk: AktÃ­vny

en: Line Height
sk: VÃ½Å¡ka riadku

en: Inactive
sk: NeaktÃ­vny

en: Steps
sk: Kroky

en: Percentage
sk: PercentÃ¡

en: Next Button Parameters
sk: Parametre ÄalÅ¡ieho tlaÄidla

en: Previous Button Parameters
sk: PredchÃ¡dzajÃºce parametre tlaÄidla

en: Position
sk: PozÃ­cia

en: Inactive Text
sk: NeaktÃ­vny text

en: Font Style
sk: Å tÃ½l pÃ­sma

en: Required
sk: PoÅ¾adovanÃ©

en: Shake effect
sk: Efekt chvenia

en: Yes
sk: Ãno

en: No
sk: Nie

en: File Upload
sk: Nahranie sÃºboru

en: Grading
sk: Triedenie

en: Text Width
sk: Å Ã­rka textu

en: Uninstall %s
sk: OdinÅ¡talovaÅ¥ %s

en: Add %s widget.
sk: Pridajte %s miniaplikÃ¡ciu.

en: Form
sk: FormulÃ¡r

en: Select the form to display.
sk: Vyberte formulÃ¡r, ktorÃ½ sa mÃ¡ zobraziÅ¥.

en: Edit form
sk: UpraviÅ¥ formulÃ¡r

en: Section Break
sk: Zlom sekcie

en: Custom HTML
sk: VlastnÃ© HTML

en: No preview available for reCAPTCHA.
sk: Pre reCAPTCHA nie je k dispozÃ­cii Å¾iadna ukÃ¡Å¾ka.

en: Street Address
sk: Ulica

en: Street Address Line 2
sk: Ulica riadok 2

en: City
sk: Mesto

en: State / Province / Region
sk: Å tÃ¡t / provincia / regiÃ³n

en: Postal / Zip Code
sk: PoÅ¡tovÃ© / PSÄ

en: Country
sk: Krajina

en: Blocked IPs
sk: BolokovanÃ© IP adresy

en: Select all
sk: Vyber vÅ¡etky

en: Add IP
sk: PridaÅ¥ IP adresu

en: Edit
sk: UpraviÅ¥

en: Do you want to delete selected item?
sk: Chcete odstrÃ¡niÅ¥ vybratÃº poloÅ¾ku?

en: Currency
sk: Mena

en: Date
sk: DÃ¡tum

en: Status
sk: Stav

en: Full name
sk: CelÃ© meno

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: TelefÃ³n

en: Mobile phone
sk: MobilnÃ© ÄÃ­slo

en: Address
sk: Adresa

en: Payment info
sk: InformÃ¡cie o platbe

en: tax
sk: dph

en: shipping
sk: DoruÄenie

en: read
sk: ÄÃ­tania

en: Item total
sk: SÃºÄet poloÅ¾iek

en: Tax
sk: DPH

en: Shipping and handling
sk: Preprava a manipulÃ¡cia

en: Total
sk: Celkom

en: Remove all
sk: OdstrÃ¡niÅ¥ vÅ¡etky

en: Save
sk: UloÅ¾iÅ¥

en: CountryCode
sk: Krajina

en: Timezone
sk: ÄasovÃ© pÃ¡smo

en: Latitude
sk: ZemepisnÃ¡ Å¡Ã­rka

en: Longitude
sk: ZemepisnÃ¡ dÄºÅ¾ka

en: Address:
sk: Adresa:

en: Longitude:
sk: Zem. dÄºÅ¾ka:

en: Latitude:
sk: Zem. Å¡Ã­rka:

en: No information yet
sk: ZatiaÄ¾ Å¾iadne informÃ¡cie

en: Payment Info
sk: PlatobnÃ© informÃ¡cie

en: Last modified
sk: PoslednÃ¡ zmena

en: Info
sk: InformÃ¡cie

en: Shipping
sk: DoruÄenie

en: Read
sk: PreÄÃ­tanÃ©

en: Connection type
sk: Typ pripojenia

en: -Select a Form-
sk: -Vyberte formulÃ¡r-

en: Unpublished
sk: NepublikovanÃ©

en: Insert
sk: VloÅ¾iÅ¥

en: Front end submissions are available in Premium version
sk: PrÃ­spevky pre uÅ¾Ã­vateÄ¾skÃ© rozhranie sÃº k dispozÃ­cii vo verzii Premium

en: Select Date Range
sk: Vyberte rozsah dÃ¡tumov

en: From
sk: Od

en: To
sk: Pre

en: Select fields
sk: Vyberte pole

en: Submit Date
sk: dÃ¡tum odoslania

en: Submitter's IP Address
sk: IP Adresa zadÃ¡vateÄ¾a

en: Submitter's Username
sk: PouÅ¾Ã­vateÄ¾skÃ© meno zadÃ¡vateÄ¾a

en: Submitter's Email Address
sk: E-mailovÃ¡ adresa zadÃ¡vateÄ¾a

en: Form Fields
sk: Pole formulÃ¡ra

en: You can hide specific form fields from Form General Options.
sk: KonkrÃ©tne polia formulÃ¡ra mÃ´Å¾ete skryÅ¥ v Äasti VÅ¡eobecnÃ© moÅ¾nosti formulÃ¡ra.

en: Export to
sk: ExportovaÅ¥ do

en: Show
sk: ZobraziÅ¥

en: Title
sk: NÃ¡zov

en: Search
sk: HÄ¾adaÅ¥

en: Ordering
sk: ObjednÃ¡vanie

en: Entries
sk: ZÃ¡znamy

en: Views
sk: ZobrazenÃ­

en: Conversion Rate
sk: KonverznÃ½ pomer

en: Statistics
sk: Å tatistiky

en: Type
sk: Typ

en: Key
sk: KÄ¾ÃºÄ

en: Default
sk: PredvolenÃ½

en: Hey! I know how hard and time-consuming creating a well-structured form can be.
sk: Hej! Viem, akÃ© Å¥aÅ¾kÃ© a Äasovo nÃ¡roÄnÃ© mÃ´Å¾e byÅ¥ vytvorenie dobre Å¡truktÃºrovanÃ©ho formulÃ¡ra.

en: Name is required.
sk: VyÅ¾aduje sa nÃ¡zov.

en: Please enter a valid email.
sk: ProsÃ­m, zadajte platnÃº e-mailovÃº adresu

en: So, I handcrafted a step-by-step ebook to make it super easy for you. Enjoy
sk: Tak som ruÄne krok-za-krokom eBook, aby bolo super Ä¾ahkÃ© pre vÃ¡s. VychutnaÅ¥

en: NAME
sk: MENO

en: EMAIL ADDRESS
sk: EMAIL

en: Keep in mind that submitting this form will allow 10Web to store your name, email, and site URL. Being GDPR-compliant, we wonât ever share your info with third parties...
sk: Majte na pamÃ¤ti, Å¾e odoslanie tohto formulÃ¡ra umoÅ¾nÃ­ 10Web uloÅ¾iÅ¥ vaÅ¡e meno, e-mail a adresu URL lokality. KeÄÅ¾e sme v sÃºlade s nariadenÃ­m GDPR, vaÅ¡e informÃ¡cie nikdy nebudeme zdieÄ¾aÅ¥ s tretÃ­mi stranami...

en: Skip
sk: PreskoÄiÅ¥

en: Forms
sk: FormulÃ¡re

en: PHP function
sk: PHP (funkcia)

en: Preview
sk: NÃ¡hÄ¾ad

en: Show more details
sk: ZobraziÅ¥ ÄalÅ¡ie podrobnosti

en: Set display options
sk: Nastavenie moÅ¾nostÃ­ zobrazenia

en: View sumbissions
sk: ZobraziÅ¥ objednÃ¡vky

en: You need to click the "Restore this revision" button to save the changes. Revision number %u %s
sk: Ak chcete uloÅ¾iÅ¥ zmeny, musÃ­te kliknÃºÅ¥ na tlaÄidlo ObnoviÅ¥ tÃºto revÃ­ziu. ÄÃ­slo revÃ­zie %u %s

en: Form Title
sk: NÃ¡zov formulÃ¡ra

en: Revisions
sk: RevÃ­zie

en: Update
sk: AktualizovaÅ¥

en: Restore this revision
sk: ObnoviÅ¥ tÃºto revÃ­ziu

en: Fields
sk: Polia

en: Form Header
sk: HlaviÄka formulÃ¡ra

en: Email Options
sk: Nastavenie e-mailu

en: Layout
sk: RozloÅ¾enie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: You are about to delete a page from your form.
sk: ChystÃ¡te sa odstrÃ¡niÅ¥ strÃ¡nku z formulÃ¡ra.

en: Do you want to also Remove all the fields on that page?
sk: Chcete tieÅ¾ odstrÃ¡niÅ¥ vÅ¡etky polia na tejto strÃ¡nke?

en: If you decide to preserve the fields, they will be moved to the previous page.
sk: Ak sa rozhodnete zachovaÅ¥ polia, presunÃº sa na predchÃ¡dzajÃºcu stranu.

en: Delete page and preserve the fields
sk: OdstrÃ¡nenie strany a zachovanie polÃ­

en: Delete page and the fields
sk: OdstrÃ¡nenie strany a polÃ­

en: Cancel
sk: ZruÅ¡iÅ¥

en: Are you sure you want to delete this field?
sk: Naozaj chcete odstrÃ¡niÅ¥ toto pole?

en: Are you sure you want to delete this column?
sk: Ste si istÃ½, Å¾e chcete vymazaÅ¥ tento stÄºpec?

en: You are about to delete a column from your form.
sk: ChystÃ¡te sa odstrÃ¡niÅ¥ stÄºpec z formulÃ¡ra.

en: Do you want to also Remove all the fields in that column?
sk: Chcete tieÅ¾ odstrÃ¡niÅ¥ vÅ¡etky polia v tomto stÄºpci?

en: If you decide to preserve the fields, they will be moved to the previous column.
sk: Ak sa rozhodnete zachovaÅ¥ polia, presunÃº sa do predchÃ¡dzajÃºceho stÄºpca.

en: Delete column and preserve the fields
sk: OdstrÃ¡nenie stÄºpca a zachovanie polÃ­

en: Delete column and the fields
sk: OdstrÃ¡nenie stÄºpca a polÃ­

en: Last saved:
sk: Naposledy uloÅ¾enÃ©:

en: Unknown date
sk: NeznÃ¡my dÃ¡tum

en: Go Back
sk: NaspÃ¤Å¥

en: Current
sk: AktuÃ¡lne

en: Number
sk: ÄÃ­slo

en: Time
sk: Äas

en: View
sk: ZobraziÅ¥

en: Edit page navigation.
sk: Upravte navigÃ¡ciu na strÃ¡nke.

en: Drag icon to the form to add a field.
sk: PresuÅte ikonu do formulÃ¡ra a pridajte pole.

en: Drag icon to the form or click here to add a field.
sk: PresuÅte ikonu do formulÃ¡ra alebo kliknite sem a pridajte pole.

en: New Field
sk: NovÃ© pole

en: Add Page
sk: PridaÅ¥ stranu

en: Show header
sk: ZobraziÅ¥ hlaviÄku

en: Description
sk: Popis

en: Image
sk: ObrÃ¡zok

en: Add Image
sk: PridaÅ¥ obrÃ¡zok

en: Image Animation
sk: AnimÃ¡cia obrÃ¡zka

en: Hide Image on Mobile
sk: SkryÅ¥ obrÃ¡zok v mobile

en: Loading...
sk: NaÄÃ­tavamâ¦

en: Send E-mail
sk: OdoslaÅ¥ e-mail

en: Enable this setting to send submitted information to administrators and/or the submitter.
sk: PovoÄ¾te toto nastavenie na odosielanie odoslanÃ½ch informÃ¡ciÃ­ sprÃ¡vcom alebo odosielateÄ¾ovi.

en: In case you cannot find the submission email in your Inbox, make sure to check the Spam folder as well.
sk: V prÃ­pade, Å¾e v prieÄinku DoruÄenÃ¡ poÅ¡ta nemÃ´Å¾ete nÃ¡jsÅ¥ e-mail na odoslanie, skontrolujte aj prieÄinok Spam.

en: Email to Administrator
sk: PoslaÅ¥ e-mail sprÃ¡vcovi

en: Email to send submissions to
sk: Odoslanie vyplnenÃ©ho formulÃ¡ra  na e-mail adresu:

en: Specify the email address(es), to which submitted form information will be sent. For multiple email addresses separate with commas.
sk: Zadajte e-mailovÃº adresu(-y), na ktorÃº sa odoÅ¡lÃº odoslanÃ© informÃ¡cie o formulÃ¡ri. Pre viacerÃ© e-mailovÃ© adresy oddelenÃ© Äiarkami.

en: Email From
sk: E-mail od

en: Specify the email address from which the administrator will receive the email.
sk: Zadajte e-mailovÃº adresu, z ktorej sprÃ¡vca dostane e-mail.

en: We recommend you to use an email address belonging to your website domain.
sk: OdporÃºÄame vÃ¡m pouÅ¾iÅ¥ e-mailovÃº adresu patriacu domÃ©ne vaÅ¡ej webovej lokality.

en: If sender email address is not hosted on the same domain as your website, some hosting providers may not send the emails.
sk: Ak e-mailovÃ¡ adresa odosielateÄ¾a nie je hosÅ¥ovanÃ¡ v rovnakej domÃ©ne ako vaÅ¡a webovÃ¡ lokalita, niektorÃ­ poskytovatelia hostiteÄ¾skÃ½ch sluÅ¾ieb nemusia odosielaÅ¥ e-maily.

en: In addition, relaying mail servers may consider the emails as phishing.
sk: Okrem toho mÃ´Å¾e prenos poÅ¡tovÃ½ch serverov povaÅ¾ovaÅ¥ e-maily za phishing.

en: From Name
sk: Od koho

en: Set the name or search for a form field which is shown as the senderâs name in submission or confirmation emails.
sk: Nastavte meno alebo vyhÄ¾adajte pole formulÃ¡ra, ktorÃ© sa zobrazÃ­ ako meno odosielateÄ¾a v e-mailoch s odoslanÃ­m alebo potvrdenÃ­m.

en: Subject
sk: Predmet

en: Add a custom subject or search for a form field for the submission email. In case itâs left blank, Form Title will be set as the subject of submission emails.
sk: Pridajte vlastnÃ½ predmet alebo vyberte pole z vÃ¡Å¡ho formulÃ¡ra pre odosielanÃ½ e-mail. V prÃ­pade, Å¾e zostane prÃ¡zdny, nÃ¡zov formulÃ¡ra sa nastavÃ­ ako predmet odosielanÃ½ch e-mailov.

en: Custom Text in Email For Administrator
sk: VlastnÃ½ text v e-maile pre sprÃ¡vcu

en: Write custom content to the email message which is sent to administrator. Include All Fields List to forward all submitted information, or click on fields buttons to use individual field values in the content.
sk: NapÃ­Å¡te vlastnÃ½ obsah do e-mailovej sprÃ¡vy, ktorÃ¡ sa odoÅ¡le sprÃ¡vcovi. Ak chcete preposlaÅ¥ vÅ¡etky odoslanÃ© informÃ¡cie, zahrnÃº sa vÅ¡etky polia alebo kliknite na tlaÄidlÃ¡ polÃ­, aby sa v obsahu pouÅ¾Ã­vali hodnoty jednotlivÃ½ch polÃ­.

en: Toggle panel:
sk: PrepÃ­nanie panela:

en: Advanced
sk: RozÅ¡irenÃ©

en: Reply to (if different from "Email From")
sk: OdpovedaÅ¥ (ak sa lÃ­Å¡i od "E-mail od")

en: Specify an alternative email address, to which the administrator will be able to reply upon receiving the message.
sk: VloÅ¾te alternatÃ­vnu emailovÃº adresu cez ktorÃº budeme mÃ´cÅ¥ s vami komunikovaÅ¥.

en: CC
sk: Cc

en: Provide additional email addresses to send the submission or confirmation email to. The receiver will be able to view all other recipients.
sk: Zadajte ÄalÅ¡ie e-mailovÃ© adresy, na ktorÃ© chcete odoslaÅ¥ e-mail s odoslanÃ­m alebo potvrdenÃ­m. PrijÃ­maÄ bude mÃ´cÅ¥ zobraziÅ¥ vÅ¡etkÃ½ch ostatnÃ½ch prÃ­jemcov.

en: BCC
sk: SkrytÃ¡ kÃ³pia

en: Write additional email addresses to send the submission or confirmation email to. The receiver will not be able to view other recipients.
sk: NapÃ­Å¡te ÄalÅ¡ie e-mailovÃ© adresy, na ktorÃ© chcete odoslaÅ¥ e-mail s odoslanÃ­m alebo potvrdenÃ­m. PrijÃ­maÄ nebude mÃ´cÅ¥ zobraziÅ¥ inÃ½ch prÃ­jemcov.

en: Mode
sk: MÃ³d

en: Select the layout of the submission email, Text or HTML.
sk: Vyberte rozloÅ¾enie odosielanÃ½ch e-mailov, textu alebo HTML.

en: Attach File
sk: PriloÅ¾iÅ¥ sÃºbor

en: If you have File Upload fields on your form, enable this setting to attach uploaded files to submission or confirmation email.
sk: Ak mÃ¡te vo formulÃ¡ri polia NahraÅ¥ sÃºbor, povoÄ¾te toto nastavenie na priloÅ¾enie nahranÃ½ch sÃºborov k odosielaniu alebo potvrdzovaciemu e-mailu.

en: Email empty fields
sk: PrÃ¡zdne polia e-mailu

en: Disable this setting, in case you do not want to include form fields, which are left empty by the submitter.
sk: Toto nastavenie vypnite v prÃ­pade, Å¾e nechcete zahrnÃºÅ¥ polia formulÃ¡ra, ktorÃ© odosielateÄ¾ ponechÃ¡ prÃ¡zdne.

en: Email to User
sk: E-mail pouÅ¾Ã­vateÄ¾ovi

en: Send to
sk: OdoslaÅ¥ do

en: There is no email field
sk: Neexistuje Å¾iadne e-mailovÃ© pole

en: Use this setting to select the email field of your form, to which the submissions will be sent.
sk: Toto nastavenie pouÅ¾ite na vÃ½ber e-mailovÃ©ho poÄ¾a formulÃ¡ra, do ktorÃ©ho sa odoÅ¡lÃº odoslanÃ© poloÅ¾ky.

en: Specify the email address from which the submitter will receive the email.
sk: Zadajte e-mailovÃº adresu, z ktorej odosielateÄ¾ dostane e-mail.

en: Custom Text in Email For User
sk: VlastnÃ½ text v e-maile pre pouÅ¾Ã­vateÄ¾a

en: Write custom content to the email message which is sent to submitter. Include All Fields List to forward all submitted information, or click on fields buttons to use individual field values in the content.
sk: NapÃ­Å¡te vlastnÃ½ obsah do e-mailovej sprÃ¡vy, ktorÃ¡ sa odoÅ¡le odosielateÄ¾ovi. Ak chcete preposlaÅ¥ vÅ¡etky odoslanÃ© informÃ¡cie, zahrnÃº sa vÅ¡etky polia alebo kliknite na tlaÄidlÃ¡ polÃ­, aby sa v obsahu pouÅ¾Ã­vali hodnoty jednotlivÃ½ch polÃ­.

en: Specify an alternative email address, to which the submitter will be able to reply upon receiving the message.
sk: Zadajte alternatÃ­vnu e-mailovÃº adresu, na ktorÃº bude mÃ´cÅ¥ odosielateÄ¾ odpovedaÅ¥ po prijatÃ­ sprÃ¡vy.

en: Email verification
sk: Overenie emailu

en: Activate this option, in case you would like the users to verify their email addresses. After enabling, please add {verificationlink} into the content of Custom Text in Email to User option.
sk: Aktivujte tÃºto moÅ¾nosÅ¥ v prÃ­pade, Å¾e chcete, aby pouÅ¾Ã­vatelia overili svoje e-mailovÃ© adresy. Po zapnutÃ­ pridajte {verificationlink} do obsahu vlastnÃ©ho textu v e-maile pouÅ¾Ã­vateÄ¾ovi.

en: Verification link expires in
sk: PlatnosÅ¥ overovacieho odkazu vyprÅ¡Ã­

en:  -- hours (0 - never expires).
sk:  -- hodÃ­n (0 - nikdy nevyprÅ¡Ã­).

en: Edit post
sk: UpraviÅ¥ prÃ­spevok

en: Use this option to specify a time period (hours), during which the user will be able to verify their email address.
sk: TÃºto moÅ¾nosÅ¥ pouÅ¾ite na urÄenie ÄasovÃ©ho obdobia (hodÃ­n), poÄas ktorÃ©ho bude mÃ´cÅ¥ pouÅ¾Ã­vateÄ¾ overiÅ¥ svoju e-mailovÃº adresu.

en: BASIC FIELDS
sk: ZÃKLADNÃ POLIA

en: Single Line Text
sk: Text v jednom riadku

en: Paragraph Text
sk: Text odseku

en: Select
sk: VybraÅ¥

en: Simple Captcha
sk: JednoduchÃ¡ Captcha

en: USER INFO FIELDS
sk: POLIA INFORMÃCIE O POUÅ½ÃVATEÄ½OVI

en: Name
sk: Meno

en: Mark on Map
sk: OznaÄiÅ¥ na mape

en: Country List
sk: Zoznam krajÃ­n

en: Date of Birth
sk: DÃ¡tum narodenia

en: ADVANCED
sk: Advanced

en: Map
sk: Mapa

en: Receive Copy
sk: Chcem tieÅ¾ prijaÅ¥ kÃ³piu

en: Date Range
sk: Rozsah dÃ¡tumov

en: Stars
sk: HviezdiÄky

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Range
sk: Rozsah

en: Grades
sk: StupÅov

en: Table of Fields
sk: TabuÄ¾ka polÃ­

en: Hidden Input
sk: SkrytÃ½ zadanie ******

en: Custom Button
sk: VlastnÃ© tlaÄidlo

en: Password
sk: Heslo

en: Phone-Area Code
sk: KÃ³d oblasti

en: Arithmetic Captcha
sk: AritmetickÃ¡ Captcha

en: PAYMENT
sk: PLATBY

en: Price
sk: Cena

en: Payment Select
sk: VÃ½ber platby

en: Payment Single Choice
sk: Platba jednotnou voÄ¾bou

en: Payment Multiple Choice
sk: Platba viacnÃ¡sobnÃ½ vÃ½ber

en: Add field
sk: PridaÅ¥ pole

en: Close
sk: ZatvoriÅ¥

en: FIELD TYPES
sk: TYPY POLÃ

en: Filtered fields
sk: FiltrovanÃ© polia

en: This field type is available in Premium version
sk: Tento typ poÄ¾a je k dispozÃ­cii vo verzii Premium

en: STRIPE extension compatible with Premium version only
sk: RozÅ¡Ã­renie STRIPE kompatibilnÃ© iba s verziou Premium

en: This feature is available only in the Premium version
sk: TÃ¡to funkcia je k dispozÃ­cii iba vo verzii Premium

en: Requires STRIPE extension.
sk: VyÅ¾aduje rozÅ¡Ã­renie STRIPE.

en: This feature requires STRIPE extension
sk: TÃ¡to funkcia vyÅ¾aduje rozÅ¡Ã­renie STRIPE

en: Buy
sk: KÃºpiÅ¥

en: Add
sk: PridaÅ¥

en: General Options
sk: VÅ¡eobecnÃ© moÅ¾nosti

en: Actions after Submission
sk: Akcie po odoslanÃ­

en: Payment Options
sk: DokonÄenie objednavky

en: Conditional Fields
sk: PodmienenÃ© polia

en: MySQL Mapping
sk: Mapovanie MySQL

en: Privacy
sk: SÃºkromie

en: Published
sk: ZverejnenÃ©

en: Save data(to database)
sk: UloÅ¾iÅ¥ Ãºdaje (do databÃ¡zy)

en: IMPORTANT! If you disable this option, the information submitted through this form will not be saved in the database and will not be displayed on the Submissions page.
sk: DÃ´leÅ¾itÃ©! Ak tÃºto moÅ¾nosÅ¥ vypnete, informÃ¡cie odoslanÃ© prostrednÃ­ctvom tohto formulÃ¡ra sa neuloÅ¾ia do databÃ¡zy a nezoÅ¡ÃºchajÃº sa na strÃ¡nke OdoslanÃ© poloÅ¾ky.

en: Required fields mark
sk: ZnaÄka povinnÃ½ch polÃ­

en: Use this option to change the mark for required fields of your form.
sk: TÃºto moÅ¾nosÅ¥ pouÅ¾ite na zmenu znaÄky pre povinnÃ© polia formulÃ¡ra.

en: Save Uploads
sk: UloÅ¾iÅ¥ nahranÃ© sÃºbor

en: IMPORTANT! If you disable this option, the files uploaded through your form will not be saved on your site. The files will still be sent to emails and saved in Google Drive or Dropbox, if configured.
sk: DÃ´leÅ¾itÃ©! Ak tÃºto moÅ¾nosÅ¥ zakÃ¡Å¾ete, sÃºbory nahranÃ© prostrednÃ­ctvom formulÃ¡ra sa na vaÅ¡u lokalitu neuloÅ¾ia. SÃºbory sa budÃº naÄalej odosielaÅ¥ do e-mailov a ukladaÅ¥ na Disk Google alebo Dropbox, ak sÃº nakonfigurovanÃ©.

en: Submission Limit
sk: Limit odoslania

en: Limit number of submissions for form. In the case of a 0 (zero), submissions will be unlimited.
sk: ObmedziÅ¥ poÄet odoslanÃ­ do formulÃ¡ra. V prÃ­pade 0 (nula) budÃº podania neobmedzenÃ©.

en: Submission Limit notification text
sk: Text oznÃ¡menia Limit na odoslanie

en: Text to displays when submission limit has been reached.
sk: Text, ktorÃ½ sa zobrazÃ­ po dosiahnutÃ­ limitu na odoslanie.

en: This functionality is available in Premium version
sk: TÃ¡to funkcia je k dispozÃ­cii vo verzii Premium

en: Allow User to see submissions
sk: PovoliÅ¥ pouÅ¾Ã­vateÄ¾ovi zobrazenie odoslanÃ½ch prÃ­spevkov

en: Mark all user roles which will be able to view front-end submissions, when you publish them on a post or page.
sk: OznaÄte vÅ¡etky roly pouÅ¾Ã­vateÄ¾ov, ktorÃ© budÃº mÃ´cÅ¥ zobraziÅ¥ klientne odoslanÃ© poloÅ¾ky, keÄ ich publikujete na prÃ­spevku alebo strÃ¡nke.

en: Fields to hide in frontend submissions
sk: Polia, ktorÃ© sa majÃº skryÅ¥ v zobrazenÃ­ zadanÃ­ pre uÅ¾ivateÄ¾ov

en: Select All
sk: VybraÅ¥ vÅ¡etko

en: Select fields of the form and Stats Fields which will not to be displayed within front-end submissions, when you publish them.
sk: Vyberte polia formulÃ¡ra a polia Å¡tatistiky, ktorÃ© sa pri publikovanÃ­ nezosunÃº v rÃ¡mci klientovÃ½ch odoslanÃ­.

en: Stats fields:
sk: Polia Å tatistiky:

en: Action type
sk: Typ akcie

en: Stay on Form
sk: ZostaÅte vo formulÃ¡ri

en: Post
sk: PrÃ­spevok

en: Page
sk: StrÃ¡nka

en: Custom Text
sk: VlastnÃ½ text

en: Payment Method
sk: SpÃ´sob platby

en: Paypal
sk: PayPal

en: PAYPAL is available in Premium version
sk: PayPal je k dispozÃ­cii v prÃ©miovej verzii

en: Payment Currency
sk: Platba meny

en: Choose the currency to be used for the payments made through your form.
sk: Vyberte menu, ktorÃ¡ sa mÃ¡ pouÅ¾iÅ¥ na platby uskutoÄnenÃ© prostrednÃ­ctvom formulÃ¡ra.

en: Specify the percentage of the tax. It will be calculated from the total payment amount of your form.
sk: Zadajte percento dane. VypoÄÃ­ta sa z celkovej vÃ½Å¡ky platby formulÃ¡ra.

en: Checkout Mode
sk: ReÅ¾im pokladne

en: Production
sk: VÃ½roba

en: Testmode
sk: TestovacÃ­mode

en: Paypal email
sk: PayPal E-mail

en: Provide the email address of a valid PayPal account. It will receive the payments made through your form.
sk: Zadajte e-mailovÃº adresu platnÃ©ho PayPal ÃºÄtu. Dostane platby uskutoÄnenÃ© prostrednÃ­ctvom formulÃ¡ra.

en: Press Add Condition button to configure the first condition of your form. Show/Hide select box represents the action which will be completed, if all or any of the condition statements are fulfilled. Use the second drop-down menu to select the field which will be shown or hidden. Click the little Plus (+) icon to add the statement of your form condition.
sk: StlaÄenÃ­m tlaÄidla PridaÅ¥ podmienku nakonfigurujte prvÃº podmienku formulÃ¡ra. Pole ZobraziÅ¥ alebo skryÅ¥ predstavuje akciu, ktorÃ¡ sa dokonÄÃ­, ak sÃº splnenÃ© vÅ¡etky alebo niektorÃ© z vyhlÃ¡senÃ­ podmienky. Pomocou druhej rozbaÄ¾ovacej ponuky vyberte pole, ktorÃ© sa zobrazÃ­ alebo skryje. KliknutÃ­m na malÃº ikonu Plus (+) pridajte vyhlÃ¡senie o podmienke formulÃ¡ra.

en: Add Condition
sk: PridaÅ¥ podmienku

en: Hide
sk: SkryÅ¥

en: all
sk: VÅ¡etky

en: any
sk: vÅ¡etky

en: of the following match:
sk: nasledujÃºcej zhody:

en: WordPress Form Maker stores the submitted information into [prefix]_formmaker_submits MySQL database table of your website by default. With MySQL Mapping functionality of Form Maker you can insert this data into any local or remote table of your choice, or perform other queries based on submitted values. Press Add Query button to configure the first query for this form.
sk: WordPress Form Maker predvolene ukladÃ¡ odoslanÃ© informÃ¡cie do [predpony] _formmaker_submits tabuÄ¾ke databÃ¡zy MySQL vaÅ¡ej webovej strÃ¡nky. Pomocou funkcie MySQL Mapping programu Form Maker mÃ´Å¾ete tieto Ãºdaje vloÅ¾iÅ¥ do Ä¾ubovoÄ¾nej lokÃ¡lnej alebo vzdialenej tabuÄ¾ky podÄ¾a vÃ¡Å¡ho vÃ½beru alebo vykonaÅ¥ inÃ© dotazy na zÃ¡klade odoslanÃ½ch hodnÃ´t. StlaÄenÃ­m tlaÄidla PridaÅ¥ dotaz nakonfigurujte prvÃ½ dotaz pre tento formulÃ¡r.

en: Add Query
sk: PridaÅ¥ dotaz

en: Query
sk: Dotaz

en: Enable GDPR compliance checkbox.
sk: PovoÄ¾te zaÄiarkavacie polÃ­Äko sÃºladu s nariadenÃ­m GDPR.

en: Use this setting to enable GDPR compliance checkbox on form.
sk: Toto nastavenie pouÅ¾ite na povolenie zaÄiarkavacieho polÃ­Äka sÃºladu s nariadenÃ­m GDPR vo formulÃ¡ri.

en: GDPR compliance text.
sk: Text sÃºladu s nariadenÃ­m GDPR.

en: This text will be used for GDPR compliance checkbox. Place {{privacy_policy}} placeholder to place "Privacy Policy page" link.
sk: Tento text sa pouÅ¾ije pre zaÄiarkavacie polÃ­Äko sÃºladu s nariadenÃ­m GDPR. Umiestnite {{privacy_policy}} zÃ¡stupnÃ½ symbol a umiestnite prepojenie "StrÃ¡nka zÃ¡sad ochrany osobnÃ½ch Ãºdajov".

en: You can manage your privacy settings %s.
sk: Nastavenia ochrany osobnÃ½ch Ãºdajov mÃ´Å¾ete spravovaÅ¥ %s.

en: here
sk: tu

en: Save User IP Address to Database
sk: UloÅ¾iÅ¥ IP adresu pouÅ¾Ã­vateÄ¾a do databÃ¡zy

en: Use this setting to disable storing submitter IP address to the database of your website.
sk: Toto nastavenie pouÅ¾ite na zakÃ¡zanie ukladania IP adresy odosielateÄ¾a do databÃ¡zy vaÅ¡ej webovej lokality.

en: Save User Data to Database
sk: UloÅ¾iÅ¥ pouÅ¾Ã­vateÄ¾skÃ© Ãºdaje do databÃ¡zy

en: Disable this option to stop saving logged in username and email address to the database of your website.
sk: ZakÃ¡zanÃ­m tejto moÅ¾nosti zastavÃ­te ukladanie prihlÃ¡senÃ©ho pouÅ¾Ã­vateÄ¾skÃ©ho mena a e-mailovej adresy do databÃ¡zy webovej lokality.

en: Select a field, the value of which will be used as the placeholder.
sk: Vyberte pole, ktorÃ©ho hodnota sa pouÅ¾ije ako zÃ¡stupnÃ½ symbol.

en: Filtered placeholders
sk: FiltrovanÃ© nÃ¡povedy v poli

en: Misc
sk: RÃ´zne

en: To customize the layout of the form fields uncheck the Auto-Generate Layout box and edit the HTML.
sk: Ak chcete prispÃ´sobiÅ¥ rozloÅ¾enie polÃ­ formulÃ¡ra, zruÅ¡te zaÄiarknutie polÃ­Äka Automaticky generovaÅ¥ rozloÅ¾enie a upravte formÃ¡t HTML.

en: You can change positioning, add in-line styles and etc. Click on the provided buttons to add the corresponding field.
sk: MÃ´Å¾ete zmeniÅ¥ umiestnenie, pridaÅ¥ Å¡tÃ½ly in-line atÄ. KliknutÃ­m na poskytnutÃ© tlaÄidlÃ¡ pridÃ¡te prÃ­sluÅ¡nÃ© pole.

en: This will add the following line:
sk: TÃ½m sa pridÃ¡ nasledujÃºci riadok:

en: is used to set a row.
sk: sa pouÅ¾Ã­va na nastavenie riadka.

en: Notice
sk: Upozornenie

en: Make sure not to publish the same field twice. This will cause malfunctioning of the form.
sk: Uistite sa, Å¾e ne publikovaÅ¥ rovnakÃ© pole dvakrÃ¡t. To spÃ´sobÃ­ nefunkÄnosÅ¥ formulÃ¡ra.

en: Auto Generate Layout?
sk: Automaticky generovaÅ¥ rozloÅ¾enie?

en: Apply Source Formatting
sk: PouÅ¾iÅ¥ formÃ¡tovanie zdroja

en: The theme you have selected is outdated. Please choose one from New Themes section.
sk: VybratÃ¡ tÃ©ma je zastaranÃ¡. Vyberte jednu zo sekcie NovÃ© motÃ­vy.

en: The appearance of your forms is controlled by the theme you select with this option. Press Edit button to open and modify your form theme.
sk: VzhÄ¾ad formulÃ¡rov je ovlÃ¡danÃ½ motÃ­vom, ktorÃ½ vyberiete s touto moÅ¾nosÅ¥ou. StlaÄenÃ­m tlaÄidla UpraviÅ¥ otvorte a upravte motÃ­v formulÃ¡ra.

en: New Themes
sk: NovÃ© motÃ­vy

en: Inherit From Website Theme
sk: MotÃ­v ZdediÅ¥ z webovej lokality

en: Outdated Themes
sk: ZastaranÃ© motÃ­vy

en: Edit Theme
sk: UpraviÅ¥ motÃ­v

en: Form Type
sk: Typ formulÃ¡ra

en: Embedded
sk: VloÅ¾enÃ©

en: Topbar
sk: HornÃ½ panel

en: Scrollbox
sk: PosÃºvaÄ

en: Form Placement
sk: Umiestnenie formulÃ¡ra

en: Use
sk: PouÅ¾iÅ¥

en: shortcode to display the form.
sk: skratenÃ½ kÃ³d na zobrazenie formulÃ¡ra.

en: Animation Effect
sk: Efekt animÃ¡cie

en: Loading Delay
sk: Oneskorenie naÄÃ­tania

en: Define the amount of time before the form popup appears after the page loads.
sk: Definujte Äas, poÄas kÃ½m sa vyskakovacie okno formulÃ¡ra zobrazÃ­ po naÄÃ­tanÃ­ strÃ¡nky.

en: Set 0 for no delay.
sk: Nastavte 0 bez oneskorenia.

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Display the popup to the same visitor (who has closed the popup/submitted the form) after this period.
sk: Zobrazte vyskakovacie okno tomu istÃ©mu nÃ¡vÅ¡tevnÃ­kovi (ktorÃ½ zavrel vyskakovacie okno alebo formulÃ¡r odoÅ¡ odoÅ¡li) po tomto obdobÃ­.

en: Set the value to 0 to always show.
sk: Nastavte hodnotu na 0, aby sa vÅ¾dy zobrazovaÅ¥.

en: Remain at top when scrolling
sk: Pri posÃºvanÃ­ zostanete navrchu

en: Allow Closing the bar
sk: PovoliÅ¥ zatvorenie panela

en: Display the topbar to the same visitor (who has closed the popup/submitted the form) after this period.
sk: Zobrazte hornÃ½ panel tomu istÃ©mu nÃ¡vÅ¡tevnÃ­kovi (ktorÃ½ po tomto obdobÃ­ zatvoril vyskakovacie okno alebo formulÃ¡r odoÅ¡ odoÅ¡la).

en: Define the amount of time before the form scrollbox appears after the page loads. Set 0 for no delay.
sk: Definujte Äas, poÄas ktorÃ½ sa zobrazÃ­ posÃºvaÄ formulÃ¡ra po naÄÃ­tanÃ­ strÃ¡nky. Nastavte 0 bez oneskorenia.

en: Display the scrollbox to the same visitor (who has closed the popup/submitted the form) after this period.
sk: Zobrazte posÃºvaÄ tomu istÃ©mu nÃ¡vÅ¡tevnÃ­kovi (ktorÃ½ po tomto obdobÃ­ zatvoril vyskakovacie okno alebo formulÃ¡r odoÅ¡li).

en: Always show for administrator
sk: VÅ¾dy zobrazovaÅ¥ pre sprÃ¡vcu

en: If this option is enabled, website admins will always see the form.
sk: Ak je tÃ¡to moÅ¾nosÅ¥ zapnutÃ¡, sprÃ¡vcovia webovÃ½ch strÃ¡nok vÅ¾dy uvidia formulÃ¡r.

en: Trigger Point
sk: SpÃºÅ¡Å¥acÃ­ bod

en: Set the percentage of the page height, where the scrollbox form will appear after scrolling down.
sk: Nastavte percento vÃ½Å¡ky strany, kde sa po posÃºvanÃ­ nadol zobrazÃ­ formulÃ¡r posÃºvaÄa.

en: Allow Minimize
sk: PovoliÅ¥ minimalizÃ¡ciu

en: Auto Hide
sk: AutomatickÃ© skrytie

en: Hide the scrollbox form again when visitor scrolls back up.
sk: KeÄ sa nÃ¡vÅ¡tevnÃ­k znova posunie nahor, formulÃ¡r posÃºvaÄa znova skryje.

en: Display on
sk: ZobraziÅ¥ na

en: Display on these categories' posts
sk: ZobraziÅ¥ na prÃ­spevkoch tÃ½chto kategÃ³riÃ­

en: All categories
sk: VÅ¡etky kategÃ³rie

en: Display on these posts
sk: ZobraziÅ¥ v nasledujÃºcich ÄlÃ¡nkoch

en: Click on input area to view the list of posts.
sk: KliknutÃ­m na vstupnÃº oblasÅ¥ zobrazÃ­te zoznam prÃ­spevkov.

en: If left empty the form will appear on all posts.
sk: Ak zostane prÃ¡zdny, formulÃ¡r sa zobrazÃ­ na vÅ¡etkÃ½ch prÃ­spevkoch.

en: Display on these pages
sk: ZobraziÅ¥ na nasledujÃºcich strÃ¡nkach

en: Click on input area to view the list of pages.
sk: KliknutÃ­m na vstupnÃº oblasÅ¥ zobrazÃ­te zoznam strÃ¡nok.

en: If left empty the form will appear on all pages.
sk: Ak zostane prÃ¡zdny, formulÃ¡r sa zobrazÃ­ na vÅ¡etkÃ½ch stranÃ¡ch.

en: Hide on Mobile
sk: SkryÅ¥ v mobile

en: Options
sk: Nastavenia

en: %s for your site from ReCaptcha website and copy the provided here.
sk: %s pre svoje strÃ¡nky z webovej strÃ¡nky ReCaptcha a skopÃ­rujte poskytnutÃ© tu.

en: Get ReCaptcha Site and Secret Keys
sk: ZÃ­skaÅ¥ lokalitu ReCaptcha a tajnÃ© kÄ¾ÃºÄe

en: Minimum ReCaptcha v3 Score to allow submission
sk: MinimÃ¡lne skÃ³re ReCaptcha v3 na povolenie odosielaÅ¥

en: ReCaptcha v3 returns a score based on the user interactions with your forms. Scores range from 0.0 to 1.0, with 0.0 indicating abusive traffic and 1.0 indicating good traffic. %sVisit%s ReCaptcha admin to review verification statistics.
sk: ReCaptcha v3 vrÃ¡ti skÃ³re na zÃ¡klade interakcie pouÅ¾Ã­vateÄ¾a s formulÃ¡rmi. SkÃ³re sa pohybuje od 0,0 do 1,0, priÄom 0,0 oznaÄuje zneuÅ¾Ã­vajÃºcu premÃ¡vku a 1,0 oznaÄuje dobrÃº premÃ¡vku. %sVisit% sReCaptcha na kontrolu Å¡tatistÃ­k overenia.

en: Map API Key
sk: KÄ¾ÃºÄ rozhrania API mapy

en: Get
sk: ZÃ­skaÅ¥

en: Google Map API key
sk: KÄ¾ÃºÄ rozhrania Google Map API

en:  and copy them to this input. Make sure the key does not have restrictions.
sk:  a skopÃ­rujte ich do tohto vstupu. Uistite sa, Å¾e kÄ¾ÃºÄ nemÃ¡ obmedzenia.

en: CSV Delimiter
sk: OddeÄ¾ovaÄ CSV

en: This option sets the symbol, which will be used to separate the values in CSV file of form submissions.
sk: TÃ¡to moÅ¾nosÅ¥ nastavÃ­ symbol, ktorÃ½ sa pouÅ¾ije na oddelenie hodnÃ´t v sÃºbore CSV odoslanÃ½ch formulÃ¡rov.

en: Enable Advanced Layout
sk: PovoliÅ¥ rozÅ¡Ã­renÃ© rozloÅ¾enie

en: If you wish to build your form with HTML, instead of using Form Makerâs user-friendly interface, you can enable Advanced Layout. It can be accessed from the form editor.
sk: Ak chcete vytvoriÅ¥ formulÃ¡r vo formÃ¡te HTML, namiesto pouÅ¾Ã­vateÄ¾skÃ©ho rozhrania programu Form Maker mÃ´Å¾ete povoliÅ¥ rozÅ¡Ã­renÃ© rozloÅ¾enie. PrÃ­stup k nim je k dispozÃ­cii z editora formulÃ¡rov.

en: Enable HTML editor
sk: PovoliÅ¥ editor HTML

en: Form Header Description text and Layout fields boxes of Form Maker will use TinyMCE editor, in case this setting is enabled.
sk: Text popisu formulÃ¡ra a polia rozloÅ¾enia v zostave Form Maker budÃº pouÅ¾Ã­vaÅ¥ editor TinyMCE pre prÃ­pad, Å¾e je toto nastavenie zapnutÃ©.

en: Referrer Spam Protection
sk: Ochrana proti nevyÅ¾iadanej poÅ¡te odkazovaÄa

en: Enable protection against referrer spam submissions in your forms.
sk: PovoÄ¾te ochranu pred odoslanÃ­m nevyÅ¾iadanej posudkov odkazovateÄ¾a vo formulÃ¡roch.

en: Anti-Bot Protection
sk: Ochrana proti botom

en: Enable protection against submissions from bots in your forms.
sk: PovoÄ¾te ochranu pred odoslanÃ­m z robotov vo formulÃ¡roch.

en: Nonce Anti-Spam Protection
sk: Nonce Ochrana proti nevyÅ¾iadanej poÅ¡te

en: Enable nonce protection against junk submissions in your forms.
sk: PovoÄ¾te ochranu pred nevyÅ¾iadanÃ½mi prÃ­spevkami vo formulÃ¡roch.

en: Limit Single IP Submissions
sk: ObmedziÅ¥ jednotlivÃ© ip podania

en: Enable spam protection by limiting submissions from a single IP address within 20 seconds.
sk: PovoÄ¾te ochranu pred nevyÅ¾iadanou poÅ¡te obmedzenÃ­m odosielania z jednej adresy IP do 20 sekÃºnd.

en: Developer mode
sk: ReÅ¾im vÃ½vojÃ¡ra

en: Do not use minified JS and CSS files. Enable this option if You need to debug JS or CSS issues.
sk: NepouÅ¾Ã­vajte minified JS a CSS sÃºbory. PovoÄ¾te tÃºto moÅ¾nosÅ¥, ak potrebujete ladiÅ¥ problÃ©my JS alebo CSS.

en: Ajax submit
sk: Ajax predloÅ¾iÅ¥

en: Enable AJAX submit to submit forms without reloading the page.
sk: PovoliÅ¥ odoslanie ajaxu na odoslanie formulÃ¡rov bez opÃ¤tovnÃ©ho naÄÃ­tania strÃ¡nky.

en: Dynamically created file cannot be read
sk: Dynamicky vytvorenÃ½ sÃºbor sa nedÃ¡ ÄÃ­taÅ¥

en: Uninstall
sk: OdinÅ¡talovaÅ¥

en: Please select a form to view submissions
sk: Vyberte formulÃ¡r na zobrazenie prÃ­spevkov

en: An unexpected error occurred while exporting data. %s Please contact 10Web Customer Care. %s
sk: PoÄas exportu Ãºdajov sa vyskytla neoÄakÃ¡vanÃ¡ chyba. %s Kontaktujte prosÃ­m 10Web Customer Care. %s

en: Form maker Export will not work correctly, as XML PHP extension is disabled on your website. Please contact your hosting provider and ask them to enable it.
sk: Tvorca formulÃ¡rov Export nebude fungovaÅ¥ sprÃ¡vne, pretoÅ¾e rozÅ¡Ã­renie XML PHP je na vaÅ¡ej webovej lokalite vypnutÃ©. ObrÃ¡Å¥te sa na poskytovateÄ¾a hostiteÄ¾skÃ½ch sluÅ¾ieb a poÅ¾iadajte ho o jeho povolenie.

en: Export to CSV
sk: Export do CSV

en: Export to XML
sk: Export do XML

en: Add/Remove Columns
sk: Pridanie alebo odstrÃ¡nenie stÄºpcov

en: Show Filters
sk: KategÃ³rie a filtre

en: Hide Filters
sk: SkryÅ¥ filtre

en: Submit date
sk: DÃ¡tum predloÅ¾enia

en: Submitter's IP
sk: IP adresa zadÃ¡vateÄ¾a

en: Webhook Status
sk: Stav webhooku

en: View submission
sk: ZobraziÅ¥ odoslanie

en: Edit submission
sk: UpraviÅ¥ podanie

en: Download PDF
sk: StiahnuÅ¥ PDF

en: Show submitter information
sk: ZobraziÅ¥ informÃ¡cie o zadavateÄ¾ovi

en: Block IP
sk: BlokovaÅ¥ IP

en: Unblock IP
sk: OdblokovaÅ¥ IP

en: Unblock IP
sk: OdblokovaÅ¥ IP

en: Successfully Sent
sk: ÃspeÅ¡ne odoslanÃ©

en: Failed
sk: NeÃºspeÅ¡nÃ©

en: Resend
sk: OpÃ¤tovnÃ© odoslanie

en: Show on Map
sk: ZobraziÅ¥ na mape

en: Star rating
sk: HviezdiÄiek

en: Matrix
sk: Matice

en: Show Matrix
sk: ZobraziÅ¥ maticu

en: Verified
sk: OverenÃ½

en: Paypal information
sk: PayPal informÃ¡cie

en: - Select -
sk: - VybraÅ¥ -

en: Please select the field!
sk: ProsÃ­m, vyberte pole!

en: Date From:
sk: DÃ¡tum od:

en: To:
sk: Do:

en: Select columns
sk: Vyberte dÃ¡tum

en: All
sk: VÅ¡etko

en: Done
sk: Hotovo

en: Count
sk: PoÄet

en: Unanswered
sk: NezodpovedanÃ©

en: Edit Submission
sk: UpraviÅ¥ podanie

en: Canceled
sk: ZruÅ¡enÃ©

en: Cleared
sk: VymazanÃ©

en: Cleared by payment review
sk: VymazanÃ© na kontrolu platieb

en: Completed
sk: DokonÄenÃ©

en: Denied
sk: ZamietnutÃ©

en: Held
sk: PodrÅ¾aÅ¥

en: In progress
sk: Prebieha

en: On hold
sk: PodrÅ¾anÃ©

en: Paid
sk: ZaplatenÃ©

en: Partially refunded
sk: ÄiastoÄne vrÃ¡tenÃ©

en: Pending verification
sk: ÄakÃ¡ sa na overenie

en: Placed
sk: UmiestnenÃ©

en: Processing
sk: SpracovÃ¡va sa

en: Refunded
sk: RefundovanÃ©

en: Refused
sk: ZamietnutÃ©

en: Removed
sk: OdstrÃ¡nenÃ©

en: Returned
sk: VrÃ¡tenÃ©

en: Reversed
sk: ZvrÃ¡tiÅ¥

en: Temporary hold
sk: DoÄasnÃ© zadrÅ¾anie

en: Unclaimed
sk: NevyzdvihnutÃ©

en: - Select a form -
sk: - Vyberte formulÃ¡r -

en: Title:
sk: NÃ¡zov

en: This theme is outdated. Theme Options are only available in new themes provided by Form Maker. You can use Custom CSS panel to edit form styling, or alternatively select a new theme for your form.
sk: TÃ¡to tÃ©ma je zastaranÃ¡. MoÅ¾nosti motÃ­vu sÃº k dispozÃ­cii iba v novÃ½ch motÃ­voch, ktorÃ© poskytuje Form Maker. Na Ãºpravu Å¡tÃ½lu formulÃ¡ra mÃ´Å¾ete pouÅ¾iÅ¥ vlastnÃ½ panel CSS alebo mÃ´Å¾ete vybraÅ¥ novÃ½ motÃ­v formulÃ¡ra.

en: Pagination Type:
sk: Typ strÃ¡nkovania:

en: Step
sk: Krok

en: Subscribe to our newsletter
sk: ZaregistrovaÅ¥ sa na prÃ­jem nÃ¡Å¡ho informÃ¡tora

en: Join our mailing list to receive the latest news from our team.
sk: Pripojte sa k nÃ¡Å¡mu poÅ¡tovÃ©mu zoznamu a zÃ­skajte najnovÅ¡ie sprÃ¡vy od nÃ¡Å¡ho tÃ­mu.

en: Country:
sk: Krajina:

en: Armenia
sk: ArmÃ©nsko

en: Radio:
sk: VÃ½ber:

en: option 1
sk: moÅ¾nosÅ¥ 1

en: Checkbox:
sk: ZaÅ¡krtavacie pole:

en: Previous
sk: PredchÃ¡dzajÃºci

en: Next
sk: Äalej

en: Subscribe to our newsletter
sk: ZaregistrovaÅ¥ sa na prÃ­jem nÃ¡Å¡ho informÃ¡tora

en: support team
sk: tÃ­m podpory

en: Contact us
sk: Kontaktujte nÃ¡s

en: Before uninstalling the plugin, please Contact our %s. We'll do our best to help you out with your issue. We value each and every user and value what's right for our users in everything we do.<br />
          However, if anyway you have made a decision to uninstall the plugin, please take a minute to %s and tell what you didn't like for our plugins further improvement and development. Thank you !!!
sk: Pred odinÅ¡talovanÃ­m doplnku sa obrÃ¡Å¥te na nÃ¡Å¡ %s . UrobÃ­me vÅ¡etko, Äo bude v naÅ¡ich silÃ¡ch, aby sme vÃ¡m pomohli s vaÅ¡Ã­m problÃ©mom. VÃ¡Å¾ime si kaÅ¾dÃ©ho pouÅ¾Ã­vateÄ¾a a vÃ¡Å¾ime si to, Äo je sprÃ¡vne pre naÅ¡ich pouÅ¾Ã­vateÄ¾ov vo vÅ¡etkom, Äo robÃ­me.<br />AvÅ¡ak, ak ste sa aj tak rozhodli odinÅ¡talovaÅ¥ plugin, vezmite si minÃºtu a povedzte, Äo sa vÃ¡m %s nepÃ¡Äilo pre naÅ¡e doplnky ÄalÅ¡ie zlepÅ¡enie a vÃ½voj. Äakujeme!!!

en: Deactivating %s plugin does not remove any data that may have been created. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
sk: DeaktivÃ¡ciou %s doplnku sa neodstrÃ¡nia Å¾iadne Ãºdaje, ktorÃ© mohli byÅ¥ vytvorenÃ©. Ak chcete tento doplnok Ãºplne odstrÃ¡niÅ¥, mÃ´Å¾ete ho odinÅ¡talovaÅ¥ tu.

en: WARNING:
sk: UPOZORNENIE

en: Once uninstalled, this can't be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
sk: Po odinÅ¡talovanÃ­ sa to nedÃ¡ vrÃ¡tiÅ¥ spÃ¤Å¥. Na zÃ¡lohovanie vÅ¡etkÃ½ch Ãºdajov by ste mali najprv pouÅ¾iÅ¥ doplnok ZÃ¡lohovanie databÃ¡zy WordPress.

en: The following Database Tables will be deleted:
sk: OdstrÃ¡nia sa nasledujÃºce databÃ¡zovÃ© tabuÄ¾ky:

en: Database Tables
sk: TabuÄ¾ky databÃ¡zy

en: Do you really want to uninstall %s?
sk: Naozaj chcete odinÅ¡talovaÅ¥ %s?

en: UNINSTALL
sk: ODINÅ TALOVAÅ¤

en: You are About to Uninstall %s from WordPress. This Action Is Not Reversible.
sk: ChystÃ¡te sa odinÅ¡talovaÅ¥ %s z WordPress. TÃ¡to akcia nie je vratnÃ¡.

en: Add New
sk: PridaÅ¥ novÃ©

en: First page
sk: PrvÃ¡ strÃ¡nka

en: Previous page
sk: PredchÃ¡dzajÃºca strÃ¡nka

en: Current Page
sk: AktuÃ¡lna stÃ¡nka

en: of
sk: z

en: Next page
sk: ÄalÅ¡ia

en: Last page
sk: PoslednÃ¡ strÃ¡nka

en: Select bulk action
sk: Vyberte hromadnÃº akciu

en: Bulk Actions
sk: HromadnÃ© akcie

en: Apply
sk: PouÅ¾iÅ¥

en: Add unlimited fields, create multi-page forms with fully customizable themes and much more.
sk: Pridajte neobmedzenÃ© polia, vytvÃ¡rajte viacstranovÃ© formulÃ¡re s plne prispÃ´sobiteÄ¾nÃ½mi motÃ­vmi a oveÄ¾a viac.

en: Upgrade
sk: AktualizÃ¡cia

en: User guide
sk: PouÅ¾Ã­vateÄ¾skÃ¡ prÃ­ruÄka

en: Ask a question
sk: PoloÅ¾te otÃ¡zku

en: Extensions
sk: RozÅ¡Ã­renia

en: Premium Version
sk: PrÃ©miovÃ¡ verzia

en: The free version is limited up to 7 fields.
sk: BezplatnÃ¡ verzia je obmedzenÃ¡ aÅ¾ na 7 polÃ­.

en: Upgrade to Premium version to add unlimited fields.
sk: Inovujte na verziu Premium a pridajte neobmedzenÃ© polia.

en: Premium Plan also includes:
sk: PrÃ©miovÃ½ plÃ¡n zahÅÅa aj:

en: Payment integration fields
sk: Polia IntegrÃ¡cia platieb

en: File upload field
sk: Pole na odovzdanie sÃºboru

en: Google Maps API Integration
sk: IntegrÃ¡cia rozhrania Google Maps API

en: Front-end Submissions
sk: Zadania formulÃ¡rov uÅ¾ivateÄ¾ov

en: Contact Form
sk: KontaktnÃ½ formulÃ¡r

en: Help
sk: Pomoc

en: 10WEB Plugins
sk: 10WEB pluginy

en: When you leave a comment on this site, we send your name, email
            address, IP address and comment text to example.com. Example.com does
            not retain your personal data.
sk: KeÄ na tejto strÃ¡nke zanechÃ¡te komentÃ¡r, poÅ¡leme vÃ¡m vaÅ¡e meno, e-mail
            adresu, IP adresu a text komentÃ¡ra example.com. Example.com robÃ­
            neuchovÃ¡dnete svoje osobnÃ© Ãºdaje.

en: Select %s
sk: Vyberte %s

en: Nothing selected.
sk: NiÄ bol predloÅ¾enÃ½.

en: Number of items per page:
sk: PoÄet poloÅ¾iek na strÃ¡nku:

en: Add Field
sk: PridaÅ¥ pole

en: Add Column
sk: PridaÅ¥ stÄºpec

en: Field is required.
sk: PovinnÃ© pole.

en: Enter a valid value.
sk: Toto nie je platnÃ¡ e-mailovÃ¡ adresa.

en: Enter a valid email address.
sk: Toto nie je platnÃ¡ e-mailovÃ¡ adresa.

en: Do you want to delete selected items?
sk: Chcete odstrÃ¡niÅ¥ vybratÃ© poloÅ¾ky?

en: You must select at least one item.
sk: MusÃ­te vybraÅ¥ aspoÅ jednu poloÅ¾ku.

en: Add placeholder
sk: Pridanie nÃ¡povedy v poli

en: Nothing found.
sk: NiÄ sa nenaÅ¡lo.

en: The captcha already has been created.
sk: Captcha uÅ¾ bola vytvorenÃ¡.

en: Edit Field
sk: UpraviÅ¥ pole

en: To use this feature, please go to Settings > Payment Options and select "Stripe" as the Payment Method.
sk: Ak chcete pouÅ¾iÅ¥ tÃºto funkciu, prejdite na Nastavenia > moÅ¾nosti platby a vyberte "PrÃºÅ¾ok" ako spÃ´sob platby.

en: Sunday
sk: NedeÄ¾a

en: Monday
sk: Pondelok

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Wednesday
sk: Streda

en: Thursday
sk: Å tvrtok

en: Friday
sk: Piatok

en: Saturday
sk: Sobota

en: Leave empty to set the width to 100%.
sk: Ak chcete nastaviÅ¥ Å¡Ã­rku na 100 %, ponechÃ¡te prÃ¡zdnu.

en: The free version is limited up to 7 fields to add. If you need this functionality, you need to buy the commercial version.
sk: BezplatnÃ¡ verzia je obmedzenÃ¡ aÅ¾ na 7 polÃ­ na pridanie. Ak potrebujete tÃºto funkciu, musÃ­te si kÃºpiÅ¥ komerÄnÃº verziu.

en: %s Old reCAPTCHA keys will not work for %s. Please make sure to enable the API keys for Invisible reCAPTCHA.
sk: %s StarÃ© reCAPTCHA kÄ¾ÃºÄe nebudÃº fungovaÅ¥ pre %s. Uistite sa, Å¾e povolÃ­te API kÄ¾ÃºÄe pre neviditeÄ¾nÃ© reCAPTCHA.

en: Note:
sk: PoznÃ¡mka:

en: Invisible reCAPTCHA
sk: NeviditeÄ¾nÃ¡ reKAPSCHA

en: This field is a single line text input.
sk: Toto pole %s vyÅ¾aduje jedineÄnÃ½ prÃ­stup a tÃ¡to hodnota bola uÅ¾ podanÃ¡.

en: To set a default value, just fill the field above.
sk: Ak chcete nastaviÅ¥ predvolenÃº hodnotu, staÄÃ­ vyplniÅ¥ vyÅ¡Å¡ie uvedenÃ© pole.

en: You can set the text input as Required, making sure the submitter provides a value for it.
sk: TextovÃ½ vstup mÃ´Å¾ete nastaviÅ¥ ako PoÅ¾adovanÃ½ a uistite sa, Å¾e odosielateÄ¾ pre ne poskytuje hodnotu.

en: Validation (RegExp.) option in Advanced options lets you configure Regular Expression for your Single Line Text field. Use Common Regular Expressions select box to use built-in validation patterns. For instance, in case you can add a validation for decimal number, IP address or zip code by selecting corresponding options of Common Regular Expressions drop-down.
sk: MoÅ¾nosÅ¥ Validation (RegExp.) v rozÅ¡Ã­renÃ½ch moÅ¾nostiach umoÅ¾Åuje konfigurovaÅ¥ regulÃ¡rny vÃ½raz pre pole Jeden riadok textu. Ak chcete pouÅ¾iÅ¥ vstavanÃ© overovacie vzory, pouÅ¾ite polÃ­Äko BeÅ¾nÃ© regulÃ¡rne vÃ½razy. NaprÃ­klad v prÃ­pade, Å¾e mÃ´Å¾ete pridaÅ¥ overenie desatinnÃ©ho ÄÃ­sla, IP adresy alebo PSÄ vÃ½berom zodpovedajÃºcich moÅ¾nostÃ­ rozbaÄ¾ovacieho zoznamu BeÅ¾nÃ© regulÃ¡rne vÃ½razy.

en: Additionally, you can add HTML attributes to your form fields with Additional Attributes.
sk: Okrem toho mÃ´Å¾ete pridaÅ¥ atribÃºty HTML do polÃ­ formulÃ¡ra s ÄalÅ¡ie atribÃºty.

en: This field adds a textarea box to your form. Users can write alphanumeric text, special characters and line breaks.
sk: Toto pole pridÃ¡ do formulÃ¡ra pole textovej oblasti. PouÅ¾Ã­vatelia mÃ´Å¾u pÃ­saÅ¥ alfanumerickÃ½ text, Å¡peciÃ¡lne znaky a zlomy riadkov.

en: Set the width and height of the textarea box using Size(px) option.
sk: Nastavte Å¡Ã­rku a vÃ½Å¡ku poÄ¾a textarea pomocou moÅ¾nosti Size(px).

en: This is an input text that accepts only numbers. Users can type a number directly, or use the spinner arrows to specify it.
sk: Ide o vstupnÃ½ text, ktorÃ½ prijÃ­ma iba ÄÃ­sla. PouÅ¾Ã­vatelia mÃ´Å¾u zadaÅ¥ ÄÃ­slo priamo alebo ho zadaÅ¥ pomocou Å¡Ã­pok spinnera.

en: Step option defines the number to increment/decrement the spinner value, when the users press up or down arrows.
sk: MoÅ¾nosÅ¥ kroku definuje ÄÃ­slo na zvÃ½Å¡enie/decrement hodnoty spinnera, keÄ pouÅ¾Ã­vatelia stlaÄia Å¡Ã­pky nahor alebo nadol.

en: Use Min Value and Max Value options to set lower and upper limitation for the value of this Number field.
sk: Pomocou moÅ¾nostÃ­ Min Value (MinimÃ¡lna hodnota) a Max Value (MaximÃ¡lna hodnota) nastavte dolnÃ© a hornÃ© obmedzenie pre hodnotu tohto poÄ¾a ÄÃ­slo.

en: This field allows the submitter to choose values from select box. Just click (+) Option button and fill in all options you will need or click  (+) From Database to fill the options from a database table.
sk: Toto pole umoÅ¾Åuje odosielateÄ¾ovi vybraÅ¥ hodnoty z poÄ¾a vÃ½beru. StaÄÃ­ kliknÃºÅ¥ na tlaÄidlo moÅ¾nosti (+) a vyplniÅ¥ vÅ¡etky moÅ¾nosti, ktorÃ© budete potrebovaÅ¥, alebo kliknÃºÅ¥ (+) z databÃ¡zy a vyplniÅ¥ moÅ¾nosti z tabuÄ¾ky databÃ¡zy.

en: In case you need to have option values to be different from option names, mark Enable option's value from Advanced options as checked.
sk: V prÃ­pade, Å¾e potrebujete maÅ¥ hodnoty moÅ¾nostÃ­, ktorÃ© sa majÃº lÃ­Å¡iÅ¥ od nÃ¡zvov moÅ¾nostÃ­, oznaÄte hodnotu PovoliÅ¥ moÅ¾nosÅ¥ z rozÅ¡Ã­renÃ½ch moÅ¾nostÃ­, ako je zaÄiarknutÃ©.

en: Using this field you can add a list of Radio buttons to your form. Just click (+) Option button and fill in all options you will need or click  (+) From Database to fill the options from a database table.
sk: Pomocou tohto poÄ¾a mÃ´Å¾ete do formulÃ¡ra pridaÅ¥ zoznam prepÃ­naÄov. StaÄÃ­ kliknÃºÅ¥ na tlaÄidlo moÅ¾nosti (+) a vyplniÅ¥ vÅ¡etky moÅ¾nosti, ktorÃ© budete potrebovaÅ¥, alebo kliknÃºÅ¥ (+) z databÃ¡zy a vyplniÅ¥ moÅ¾nosti z tabuÄ¾ky databÃ¡zy.

en: Relative Position lets you choose the position of options in relation to each other. Whereas Option Label Position lets you select the position of radio button label.
sk: RelatÃ­vna pozÃ­cia vÃ¡m umoÅ¾Åuje vybraÅ¥ si pozÃ­ciu moÅ¾nostÃ­ vo vzÃ¡jomnom vzÅ¥ahu. ZatiaÄ¾ Äo pozÃ­cia oznaÄenia moÅ¾nosti umoÅ¾Åuje vybraÅ¥ polohu oznaÄenia rÃ¡diovÃ©ho tlaÄidla.

en: And by enabling Allow other, you can let the user to write their own specific value.
sk: PovolenÃ­m povoliÅ¥ inÃ½m mÃ´Å¾ete pouÅ¾Ã­vateÄ¾ovi umoÅ¾niÅ¥ napÃ­saÅ¥ vlastnÃº konkrÃ©tnu hodnotu.

en: Multiple Choice field lets you have a list of Checkboxes. This field allows the submitter to choose more than one values.
sk: Pole ViacerÃ© voÄ¾by umoÅ¾Åuje zobraziÅ¥ zoznam zaÄiarkavacie polÃ­Äka. Toto pole umoÅ¾Åuje odosielateÄ¾ovi vybraÅ¥ viac ako jednu hodnoty.

en: Just click (+) Option button and fill in all options you will need or click  (+) From Database to fill the options from a database table.
sk: StaÄÃ­ kliknÃºÅ¥ na tlaÄidlo moÅ¾nosti (+) a vyplniÅ¥ vÅ¡etky moÅ¾nosti, ktorÃ© budete potrebovaÅ¥, alebo kliknÃºÅ¥ (+) z databÃ¡zy a vyplniÅ¥ moÅ¾nosti z tabuÄ¾ky databÃ¡zy.

en: Form Maker is integrated with Google ReCaptcha, which protects your forms from spam bots. Before adding ReCaptcha to your form, you need to configure Site and Secret Keys by registering your website on %s
sk: Form Maker je integrovanÃ½ so spoloÄnosÅ¥ou Google ReCaptcha, ktorÃ¡ chrÃ¡ni vaÅ¡e formulÃ¡re pred spamom. Pred pridanÃ­m ReCaptcha do formulÃ¡ra musÃ­te nakonfigurovaÅ¥ strÃ¡nky a tajnÃ© kÄ¾ÃºÄe registrÃ¡ciou svojich webovÃ½ch strÃ¡nok na %s

en: Google ReCaptcha website
sk: WebovÃ¡ lokalita spoloÄnosti Google ReCaptcha

en: After registering and creating the keys, copy them to Form Maker > Options page.
sk: Po registrÃ¡cii a vytvorenÃ­ kÄ¾ÃºÄov ich skopÃ­rujte na strÃ¡nku MoÅ¾nosti > Form Maker.

en: The Submit button validates all form field values, saves them on MySQL database of your website, sends emails and performs other actions configured in Form Options. You can have more than one submit button in your form.
sk: TlaÄidlo OdoslaÅ¥ overuje vÅ¡etky hodnoty polÃ­ formulÃ¡ra, ukladÃ¡ ich do databÃ¡zy MySQL vaÅ¡ej webovej lokality, odosiela e-maily a vykonÃ¡va ÄalÅ¡ie akcie nakonfigurovanÃ© v moÅ¾nostiach formulÃ¡ra. Vo formulÃ¡ri mÃ´Å¾ete maÅ¥ viac ako jedno tlaÄidlo odoslaÅ¥.

en: You can use this field as an alternative to ReCaptcha to protect your forms against spambots. Itâs a random combination of numbers and letters, and users need to type them in correctly to submit the form.
sk: Toto pole mÃ´Å¾ete pouÅ¾iÅ¥ ako alternatÃ­vu k reCaptcha na ochranu formulÃ¡rov pred nevyÅ¾iadanou poÅ¡tovou. Je to nÃ¡hodnÃ¡ kombinÃ¡cia ÄÃ­sel a pÃ­smen a pouÅ¾Ã­vatelia ich musia na odoslanie formulÃ¡ra zadaÅ¥ sprÃ¡vne.

en: You can specify the number of symbols in Simple Captcha using Symbols (3 - 9) option.
sk: PoÄet symbolov mÃ´Å¾ete zadaÅ¥ v moÅ¾nosti JednoduchÃ© captcha pomocou symbolov (3 - 9).

en: This field lets the user write their name.
sk: Toto pole umoÅ¾Åuje pouÅ¾Ã­vateÄ¾ovi napÃ­saÅ¥ svoje meno.

en: Enabling Autofill with user name setting will automatically fill in Name field with the name of the logged in user.
sk: PovolenÃ­m automatickÃ©ho vypÄºÅanie s nastavenÃ­m mena pouÅ¾Ã­vateÄ¾a sa pole NÃ¡zov automaticky vyplnÃ­ menom prihlÃ¡senÃ©ho pouÅ¾Ã­vateÄ¾a.

en: In case you do not wish to receive the same data for the same Name field twice, activate Allow only unique values option.
sk: V prÃ­pade, Å¾e nechcete dostÃ¡vaÅ¥ rovnakÃ© Ãºdaje pre rovnakÃ© pole NÃ¡zov dvakrÃ¡t, aktivujte moÅ¾nosÅ¥ PovoliÅ¥ iba jedineÄnÃ© hodnoty.

en: This field is an input field that accepts an email address.
sk: Toto nie je platnÃ¡ e-mailovÃ¡ adresa.

en: Using Confirmation Email setting in Advanced Options you can require the submitter to re-type their email address.
sk: Pomocou nastavenia PotvrdzovacÃ­ e-mail v rozÅ¡Ã­renÃ½ch moÅ¾nostiach mÃ´Å¾ete od odosielateÄ¾a poÅ¾adovaÅ¥, aby znova zadal svoju e-mailovÃº adresu.

en: Autofill with user email will autofill Email field with the email address of the logged in user.
sk: AutomatickÃ© vypÄºÅanie pomocou e-mailu pouÅ¾Ã­vateÄ¾a automaticky vyplnÃ­ pole E-mail e-mailovou adresou prihlÃ¡senÃ©ho pouÅ¾Ã­vateÄ¾a.

en: Upon successful submission of the Form, you have the option to send the submitted data (or just a confirmation message) to the email address entered here. To do this you need to set the corresponding options on Form Options > Email Options page.
sk: Po ÃºspeÅ¡nom odoslanÃ­ formulÃ¡ra mÃ¡te moÅ¾nosÅ¥ zaslaÅ¥ odoslanÃ© Ãºdaje (alebo len potvrdzovaciu sprÃ¡vu) na tu zadanÃ¡ e-mailovÃº adresu. Ak to chcete urobiÅ¥, musÃ­te nastaviÅ¥ prÃ­sluÅ¡nÃ© moÅ¾nosti na strÃ¡nke MoÅ¾nosti formulÃ¡ra > moÅ¾nosti e-mailu.

en: This field is an input for a phone number. It provides a list of country flags, which users can select and have their country code automatically added to the phone number.
sk: Toto pole je vstupom pre telefÃ³nne ÄÃ­slo. Poskytuje zoznam vlajok krajÃ­n, ktorÃ© si pouÅ¾Ã­vatelia mÃ´Å¾u vybraÅ¥ a automaticky pridaÅ¥ kÃ³d krajiny k telefÃ³nnemu ÄÃ­slu.

en: In case you do not wish to receive the same data for the same Phone field more than once, activate Allow only unique values setting from Advanced options.
sk: V prÃ­pade, Å¾e nechcete dostÃ¡vaÅ¥ rovnakÃ© Ãºdaje pre to istÃ© pole TelefÃ³n viackrÃ¡t, aktivujte moÅ¾nosÅ¥ PovoliÅ¥ iba nastavenie jedineÄnÃ½ch hodnÃ´t z rozÅ¡Ã­renÃ½ch moÅ¾nostÃ­.

en: This field lets you skip a few steps and quickly add one set for requesting the address of the submitter. Use Overall size(px) option to set the width of Address field.
sk: Toto pole umoÅ¾Åuje preskoÄiÅ¥ niekoÄ¾ko krokov a rÃ½chlo pridaÅ¥ jednu mnoÅ¾inu na vyÅ¾iadanie adresy odosielateÄ¾a. Ak chcete nastaviÅ¥ Å¡Ã­rku poÄ¾a Adresa, pouÅ¾ite moÅ¾nosÅ¥ CelkovÃ¡ veÄ¾kosÅ¥ (px).

en: You can enable or disable elements of Address field using Disable Field(s) setting in Advanced Options.
sk: Prvky poÄ¾a Adresa mÃ´Å¾ete zapnÃºÅ¥ alebo vypnÃºÅ¥ pomocou nastavenia ZakÃ¡zaÅ¥ pole (ihriskÃ¡) v rozÅ¡Ã­renÃ½ch moÅ¾nostiach.

en: You can turn State/Province/Region field into a list of US states by activating Use list for US states setting from Advanced Options. Note: This only works in case United States is selected for Country select box.
sk: Pole Å tÃ¡t/Provincia/OblasÅ¥ mÃ´Å¾ete zmeniÅ¥ na zoznam Å¡tÃ¡tov USA aktivÃ¡ciou nastavenia PouÅ¾iÅ¥ zoznam Å¡tÃ¡tov USA z rozÅ¡Ã­renÃ½ch moÅ¾nostÃ­. PoznÃ¡mka: Funguje to len v prÃ­pade, Å¾e je pre pole VÃ½beru krajiny vybratÃ¡ moÅ¾nosÅ¥ SpojenÃ© Å¡tÃ¡ty.

en: Mark on Map field lets users to drag the map pin and drop it on their selected location. You can specify a default address for the location pin with Address option.
sk: Pole OznaÄiÅ¥ na mape umoÅ¾Åuje pouÅ¾Ã­vateÄ¾om presunÃºÅ¥ Å¡pendlÃ­k mapy a presunÃºÅ¥ ho na vybratÃ© miesto. PredvolenÃº adresu pre pin umiestnenia mÃ´Å¾ete zadaÅ¥ pomocou moÅ¾nosti Adresa.

en: In addition, Marker Info setting allows you to provide additional details about the location. It will appear after users click on the location pin.
sk: Okrem toho nastavenie InformÃ¡cie o znaÄkovanÃ­ umoÅ¾Åuje poskytnÃºÅ¥ ÄalÅ¡ie podrobnosti o polohe. ZobrazÃ­ sa po kliknutÃ­ pouÅ¾Ã­vateÄ¾ov na Å¡pendlÃ­k polohy.

en: Country List is a select box which provides a list of all countries in alphabetical order.
sk: Zoznam krajÃ­n je vÃ½berovÃ© pole, ktorÃ© poskytuje zoznam vÅ¡etkÃ½ch krajÃ­n v abecednom poradÃ­.

en: You can include/exclude specific countries from the list using the Edit country list setting in Advanced Options.
sk: KonkrÃ©tne krajiny mÃ´Å¾ete zahrnÃºÅ¥ alebo vylÃºÄiÅ¥ zo zoznamu pomocou nastavenia UpraviÅ¥ zoznam krajÃ­n v rozÅ¡Ã­renÃ½ch moÅ¾nostiach.

en: Users can specify their birthday or any date with this field.
sk: PouÅ¾Ã­vatelia mÃ´Å¾u tÃ½mto poÄ¾om zadaÅ¥ dÃ¡tum narodenia alebo Ä¾ubovoÄ¾nÃ½ dÃ¡tum.

en: Use Fields separator setting in Advanced options to change the divider between day, month and year boxes.
sk: Pomocou nastavenia OddeÄ¾ovaÄ polÃ­ v rozÅ¡Ã­renÃ½ch moÅ¾nostiach zmeÅte delenie medzi poÄ¾ami deÅ, mesiac a rok.

en: You can set the fields to be text inputs or select boxes using Day field type, Month field type and Year field type options.
sk: Polia mÃ´Å¾ete nastaviÅ¥ ako textovÃ© vstupy alebo zaÄiarknite polÃ­Äka pomocou moÅ¾nostÃ­ typu poÄ¾a DeÅ, Typ poÄ¾a Mesiac a Typ poÄ¾a Rok.

en: In addition, you can specify the width of day, month and year fields using Day field size(px), Month field size(px) and Year field size(px) settings.
sk: Okrem toho mÃ´Å¾ete zadaÅ¥ Å¡Ã­rku polÃ­ deÅ, mesiac a rok pomocou nastavenÃ­ Day field size (px), Month (px) a Year (px).

en: You can allow users to upload single or multiple documents, images and various files through your form.
sk: PouÅ¾Ã­vateÄ¾om mÃ´Å¾ete prostrednÃ­ctvom formulÃ¡ra povoliÅ¥ nahrÃ¡vanie jednotlivÃ½ch alebo viacerÃ½ch dokumentov, obrÃ¡zkov a rÃ´znych sÃºborov.

en: Use Allowed file extensions option to specify all acceptable file formats. Make sure to separate them with commas.
sk: Ak chcete zadaÅ¥ vÅ¡etky prijateÄ¾nÃ© formÃ¡ty sÃºborov, pouÅ¾ite moÅ¾nosÅ¥ PovolenÃ© prÃ­pony sÃºborov. Nezabudnite ich oddeliÅ¥ Äiarkami.

en: Mark Allow Uploading Multiple Files option in Advanced Options to allow users to select and upload multiple files.
sk: Ak chcete pouÅ¾Ã­vateÄ¾om povoliÅ¥ vÃ½ber a nahrÃ¡vanie viacerÃ½ch sÃºborov, zaÄiarknite moÅ¾nosÅ¥ PovoliÅ¥ nahrÃ¡vanie viacerÃ½ch sÃºborov v rozÅ¡Ã­renÃ½ch moÅ¾nostiach.

en: Map field can be used for pinning one or more locations on Google Map and displaying them on your form.
sk: Pole Mapy moÅ¾no pouÅ¾iÅ¥ na pripnutie jednÃ©ho alebo viacerÃ½ch miest v mape Google a ich zobrazenie vo formulÃ¡ri.

en: Press the small Plus icon to add a location pin.
sk: StlaÄenÃ­m malej ikony Plus pridajte Å¡pendlÃ­k polohy.

en: Time field of Form Maker plugin will allow users to specify time value. Set the time format of the field to 24-hour or 12-hour using Time Format option.
sk: ÄasovÃ© pole doplnku Form Maker umoÅ¾nÃ­ pouÅ¾Ã­vateÄ¾om urÄiÅ¥ ÄasovÃº hodnotu. Pomocou moÅ¾nosti FormÃ¡t Äasu nastavte formÃ¡t Äasu poÄ¾a na 24 hodÃ­n alebo 12 hodÃ­n.

en: When users fill in an email address using Email Field, this checkbox will allow them to choose if they wish to receive a copy of the submission email.
sk: KeÄ pouÅ¾Ã­vatelia vyplnia e-mailovÃº adresu pomocou e-mailovÃ©ho poÄ¾a, toto zaÄiarkavacie polÃ­Äko im umoÅ¾nÃ­ vybraÅ¥ si, Äi chcÃº dostaÅ¥ kÃ³piu e-mailu odoslanÃ©ho.

en: Note: Make sure to configure Form Options > Email Options of your form.
sk: PoznÃ¡mka: Uistite sa, Å¾e nakonfigurujte moÅ¾nosti formulÃ¡ra > moÅ¾nosti e-mailu formulÃ¡ra.

en: Add Star rating field to your form with this field. You can display as many stars, as you will need, set the number using Number of Stars option.
sk: Pridajte pole hodnotenia hviezdiÄkami do formulÃ¡ra s tÃ½mto poÄ¾om. MÃ´Å¾ete zobraziÅ¥ toÄ¾ko hviezd, koÄ¾ko budete potrebovaÅ¥, nastavte ÄÃ­slo pomocou moÅ¾nosti PoÄet hviezdiÄiek.

en: Place Rating field on your form to have radio buttons, which indicate rating from worst to best. You can set many radio buttons to display using Scale Range option.
sk: Umiestnite pole Hodnotenie do formulÃ¡ra, aby ste mali prepÃ­naÄe, ktorÃ© oznaÄujÃº hodnotenie od najhorÅ¡Ã­ch po najlepÅ¡ie. Pomocou moÅ¾nosti Rozsah mierky mÃ´Å¾ete nastaviÅ¥ zobrazenie mnohÃ½ch prepÃ­naÄov.

en: Slider field lets users specify the field value by dragging its handle from Min Value to Max Value.
sk: Jazdec umoÅ¾Åuje pouÅ¾Ã­vateÄ¾om urÄiÅ¥ hodnotu poÄ¾a presunutÃ­m jeho popisovaÄa z hodnoty Min na maximÃ¡lnu hodnotu.

en: You can use this field to let users choose a numeric range by providing values for 2 number inputs. Its Step option allows to set the increment/decrement of spinnersâ values, when users click on up or down arrows.
sk: Toto pole mÃ´Å¾ete pouÅ¾iÅ¥ na to, aby pouÅ¾Ã­vatelia mohli vybraÅ¥ ÄÃ­selnÃ½ rozsah poskytnutÃ­m hodnÃ´t pre 2 ÄÃ­selnÃ© vstupy. Jeho krok moÅ¾nosÅ¥ umoÅ¾Åuje nastaviÅ¥ prÃ­rastku / decrement spinners hodnoty, keÄ pouÅ¾Ã­vatelia kliknÃº na Å¡Ã­pky nahor alebo nadol.

en: Users will be able to grade specified items with this field. The sum of all values will appear below the field with Total parameter.
sk: PouÅ¾Ã­vatelia budÃº mÃ´cÅ¥ za zadanÃ© poloÅ¾ky zastupÅovaÅ¥ pomocou tohto poÄ¾a. SÃºÄet vÅ¡etkÃ½ch hodnÃ´t sa zobrazÃ­ pod poÄ¾om s parametrom Celkom.

en: Items option allows you to add multiple options to your Grades field.
sk: MoÅ¾nosÅ¥ Items (PoloÅ¾ky) umoÅ¾Åuje pridaÅ¥ do poÄ¾a Stupne viacero moÅ¾nostÃ­.

en: Table of Fields lets you place a matrix on your form, which will let the submitter to answer a few questions with one field.
sk: TabuÄ¾ka polÃ­ umoÅ¾Åuje umiestniÅ¥ do formulÃ¡ra maticu, ktorÃ¡ umoÅ¾nÃ­ odosielateÄ¾ovi odpovedaÅ¥ na niekoÄ¾ko otÃ¡zok jednÃ½m poÄ¾om.

en: It allows you to configure the matrix with radio buttons, checkboxes, text boxes or drop-downs. Use Input Type option to set this.
sk: UmoÅ¾Åuje konfigurovaÅ¥ maticu pomocou prepÃ­naÄov, zaÄiarkavacÃ­ch polÃ­Äok, textovÃ½ch polÃ­Äok alebo rozbaÄ¾ovacÃ­ch zoznamov. Ak chcete nastaviÅ¥ tÃºto moÅ¾nosÅ¥, pouÅ¾ite moÅ¾nosÅ¥ Typ vstupu.

en: Hidden Input field is similar to Single Line Text field, but it is not visible to users. Hidden Fields are handy, in case you need to run a custom Javascript and submit the result with the info on your form.
sk: Pole SkrytÃ½ vstup je podobnÃ© poÄ¾u Jeden riadok textu, ale pouÅ¾Ã­vateÄ¾om sa nezobrazuje. SkrytÃ© polia sÃº poruke v prÃ­pade, Å¾e potrebujete spustiÅ¥ vlastnÃ½ Javascript a odoslaÅ¥ vÃ½sledok s informÃ¡ciami vo formulÃ¡ri.

en: Name option of this field is mandatory. Note: we highly recommend you to avoid using spaces or special characters in Hidden Input name. You can write the custom Javascript code using the editor on Form Options > Javascript page.
sk: MoÅ¾nosÅ¥ nÃ¡zvu tohto poÄ¾a je povinnÃ¡. PoznÃ¡mka: DÃ´razne odporÃºÄame, aby ste sa v nÃ¡zve skrytÃ©ho vstupu vyhli pouÅ¾Ã­vaniu medzier alebo Å¡peciÃ¡lnych znakov. VlastnÃ½ kÃ³d Javascriptu mÃ´Å¾ete napÃ­saÅ¥ pomocou editora na strÃ¡nke MoÅ¾nosti formulÃ¡ra > Javascriptu.

en: In case you wish to run custom Javascript on your form, you can place Custom Button on your form. Its lets you call the script with its OnClick function.
sk: V prÃ­pade, Å¾e chcete vo formulÃ¡ri spustiÅ¥ vlastnÃ½ Javascript, mÃ´Å¾ete do formulÃ¡ra umiestniÅ¥ vlastnÃ© tlaÄidlo. To vÃ¡m umoÅ¾nÃ­ volaÅ¥ skript s jeho OnClick funkcia.

en: You can write the custom Javascript code using the editor on Form Options > Javascript page.
sk: VlastnÃ½ kÃ³d Javascriptu mÃ´Å¾ete napÃ­saÅ¥ pomocou editora na strÃ¡nke MoÅ¾nosti formulÃ¡ra > Javascriptu.

en: Password input can be used to allow users provide secret text, such as passwords. All symbols written in this field are replaced with dots.
sk: Zadanie hesla sa mÃ´Å¾e pouÅ¾iÅ¥ na to, aby pouÅ¾Ã­vatelia mohli poskytovaÅ¥ tajnÃ½ text, naprÃ­klad heslÃ¡. VÅ¡etky symboly napÃ­sanÃ© v tomto poli sa nahradia bodkami.

en: You can activate Password Confirmation option to ask users to repeat the password.
sk: MÃ´Å¾ete aktivovaÅ¥ moÅ¾nosÅ¥ potvrdenie hesla poÅ¾iadaÅ¥ pouÅ¾Ã­vateÄ¾ov o opakovanie hesla.

en: Phone-Area Code is a Phone type field, which allows users to write Area Code and Phone Number into separate inputs.
sk: TelefÃ³nne ÄÃ­slo je pole typu TelefÃ³n, ktorÃ© umoÅ¾Åuje pouÅ¾Ã­vateÄ¾om pÃ­saÅ¥ utoÄte utoÄte a telefÃ³nne ÄÃ­slo do samostatnÃ½ch vstupov.

en: Arithmetic Captcha is quite similar to Simple Captcha. However, instead of showing random symbols, it displays arithmetic operations.
sk: AritmetickÃ¡ Captcha je dosÅ¥ podobnÃ¡ jednoduchej captche. Namiesto zobrazenia nÃ¡hodnÃ½ch symbolov sa vÅ¡ak zobrazujÃº aritmetickÃ© operÃ¡cie.

en: You can set the operations using Operations option. The field can use addition (+), subtraction (-), multiplication (*) and division (/).
sk: OperÃ¡cie mÃ´Å¾ete nastaviÅ¥ pomocou moÅ¾nosti OperÃ¡cie. Pole mÃ´Å¾e pouÅ¾Ã­vaÅ¥ sÄÃ­tanie (+), odÄÃ­tanie (-), nÃ¡sobenie (*) a delenie (/).

en: Make sure to separate the operations with commas.
sk: OperÃ¡cie oddeÄ¾te Äiarkami.

en: Users can set a payment amount of their choice with Price field. Assigns minimum and maximum limits on its value using Range option.
sk: PouÅ¾Ã­vatelia mÃ´Å¾u nastaviÅ¥ Äiastku platby podÄ¾a vlastnÃ©ho vÃ½beru pomocou poÄ¾a Cena. PriradÃ­ minimÃ¡lne a maximÃ¡lne limity pre svoju hodnotu pomocou moÅ¾nosti Rozsah.

en: Additionally, you can activate Readonly attribute. This way, users will not be able to edit the value of Price.
sk: Okrem toho mÃ´Å¾ete aktivovaÅ¥ AtribÃºt Readonly. PouÅ¾Ã­vatelia tak nebudÃº mÃ´cÅ¥ upravovaÅ¥ hodnotu Ceny.

en: Note: Make sure to configure Form Options > Payment Options of your form.
sk: PoznÃ¡mka: Uistite sa, Å¾e nakonfigurujte moÅ¾nosti formulÃ¡ra > moÅ¾nosti platby formulÃ¡ra.

en: Payment Select field lets you create lists of products, one of which the submitter can choose to buy through your form. Add or edit list items using Options setting of the fields.
sk: Pole VÃ½ber platby umoÅ¾Åuje vytvÃ¡raÅ¥ zoznamy produktov, z ktorÃ½ch jeden si odosielateÄ¾ mÃ´Å¾e vybraÅ¥, Äi si ich kÃºpi prostrednÃ­ctvom formulÃ¡ra. Pridajte alebo upravte poloÅ¾ky zoznamu pomocou nastavenia moÅ¾nostÃ­ polÃ­.

en: Enable Quantity property from Advanced Options, in case you would like the users to mention the quantity of items they purchase.
sk: PovoÄ¾te vlastnosÅ¥ Quantity z rozÅ¡Ã­renÃ½ch moÅ¾nostÃ­ v prÃ­pade, Å¾e chcete, aby pouÅ¾Ã­vatelia uviedli mnoÅ¾stvo tovaru, ktorÃ½ kupujÃº.

en: Also, you can configure custom or built-in Product Properties for your products, such as Color, T-Shirt Size or Print Size.
sk: MÃ´Å¾ete tieÅ¾ nakonfigurovaÅ¥ vlastnÃ© alebo vstavanÃ© vlastnosti produktu pre svoje produkty, ako naprÃ­klad Farba, VeÄ¾kosÅ¥ triÄka alebo VeÄ¾kosÅ¥ tlaÄe.

en: Payment Single Choice field lets you create lists of products, one of which the submitter can choose to buy through your form. Add or edit list items using Options setting of the fields.
sk: Pole Payment Single Choice vÃ¡m umoÅ¾Åuje vytvÃ¡raÅ¥ zoznamy produktov, z ktorÃ½ch jeden si odosielateÄ¾ mÃ´Å¾e vybraÅ¥, Äi si ich kÃºpi prostrednÃ­ctvom formulÃ¡ra. Pridajte alebo upravte poloÅ¾ky zoznamu pomocou nastavenia moÅ¾nostÃ­ polÃ­.

en: Payment Multiple Choice field lets you create lists of products, which the submitter can choose to buy through your form. Add or edit list items using Options setting of the fields.
sk: Pole Payment Multiple Choice umoÅ¾Åuje vytvÃ¡raÅ¥ zoznamy produktov, ktorÃ© si odosielateÄ¾ mÃ´Å¾e vybraÅ¥ nakÃºpiÅ¥ prostrednÃ­ctvom formulÃ¡ra. Pridajte alebo upravte poloÅ¾ky zoznamu pomocou nastavenia moÅ¾nostÃ­ polÃ­.

en: Shipping allows you to configure shipping types, set price for each of them and display them on your form as radio buttons.
sk: Doprava vÃ¡m umoÅ¾Åuje konfigurovaÅ¥ typy zÃ¡sielok, nastaviÅ¥ cenu pre kaÅ¾dÃ½ z nich a zobraziÅ¥ ich vo formulÃ¡ri ako prepÃ­naÄe.

en: Please Total field to your payment form to sum up the values of Payment fields.
sk: Ak chcete sÄÃ­sÅ¥Å¥ hodnoty polÃ­ Platba, do platobnÃ©ho formulÃ¡ra zadajte pole Celkom.

en: This field adds the credit card details inputs (card number, expiration date, etc.) and allows you to accept direct payments made by credit cards.
sk: Do tohto poÄ¾a sa pripoÄÃ­tajÃº Ãºdaje o kreditnej karte (ÄÃ­slo karty, dÃ¡tum uplynutia platnosti atÄ.) a umoÅ¾nÃ­ vÃ¡m prijÃ­maÅ¥ priame platby uskutoÄnenÃ© kreditnÃ½mi kartami.

en: Your upload_max_filesize directive in php.ini is
sk: VaÅ¡a upload_max_filesize smernica v php.ini je

en: You must select a form
sk: MusÃ­te vybraÅ¥ formulÃ¡r

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
sk: Ä½utujeme, prÃ­stup na tÃºto strÃ¡nku nie je povolenÃ½.

en: Can not upload this type of file
sk: Je nÃ¡m Ä¾Ãºto, ale nemÃ¡te moÅ¾nosÅ¥ nahraÅ¥ tento typ sÃºboru.

en: Field is required
sk: PovinnÃ© pole.

en: The
sk: Komisia

en:  value must be between
sk: hodnota musÃ­ byÅ¥ medzi

en: Value must be between
sk: hodnota musÃ­ byÅ¥ medzi

en: Are you sure you want to clear saved data?
sk: Naozaj chcete vymazaÅ¥ uloÅ¾enÃ© Ãºdaje?

en: Your score should be less than
sk: VaÅ¡e skÃ³re by mala byÅ¥ menÅ¡ia ako

en: This is not a valid time value.
sk: Toto nie je platnÃ¡ e-mailovÃ¡ adresa.

en: This is not a valid number value.
sk: Toto nie je platnÃ¡ e-mailovÃ¡ adresa.

en: This is not a valid date value.
sk: Toto nie je platnÃ¡ e-mailovÃ¡ adresa.

en: The year must be between %s and %s
sk: hodnota musÃ­ byÅ¥ medzi %s a %s

en: Oops! Seems like you installed the update over a quite old version of Form Maker. Unfortunately, this version is deprecated.<br />Please contact 10Web support team at support@10web.io. We will take care of this issue as soon as possible.
sk: Jejda! ZdÃ¡ sa, Å¾e ste nainÅ¡talovali aktualizÃ¡ciu cez pomerne starÃº verziu programu Form Maker. BohuÅ¾iaÄ¾, tÃ¡to verzia je zastaranÃ¡.<br />ProsÃ­m, kontaktujte tÃ­m podpory 10Web na support@10web.io. O tÃºto otÃ¡zku sa postarÃ¡me Äo najskÃ´r.

en: WordPress Contact Form Maker is a simple contact form builder, which allows the user with almost no knowledge of programming to create and edit different type of contact forms.
sk: WordPress Contact Form Maker je jednoduchÃ½ tvorca kontaktnÃ½ch formulÃ¡rov, ktorÃ½ umoÅ¾Åuje uÅ¾Ã­vateÄ¾ovi s takmer Å¾iadnymi znalosÅ¥ami programovania vytvÃ¡raÅ¥ a upravovaÅ¥ rÃ´zne typy kontaktnÃ½ch formulÃ¡rov.

en: Form Maker plugin is a modern and advanced tool for easy and fast creating of a WordPress Form. The backend interface is intuitive and user friendly which allows users far from scripting and programming to create WordPress Forms.
sk: Doplnok Form Maker je modernÃ½ a pokroÄilÃ½ nÃ¡stroj pre jednoduchÃ© a rÃ½chle vytvÃ¡ranie formulÃ¡ra WordPress. BackendovÃ© rozhranie je intuitÃ­vne a uÅ¾Ã­vateÄ¾sky prÃ­vetivÃ©, Äo umoÅ¾Åuje pouÅ¾Ã­vateÄ¾om Äaleko od skriptovania a programovania vytvÃ¡raÅ¥ FormulÃ¡re WordPress.

en: Easy to Use
sk: JednoduchÃ© pouÅ¾itie

en: This responsive form maker plugin is one of the most easy-to-use form builder solutions available on the market. Simple, yet powerful plugin allows you to quickly and easily build any complex forms.
sk: Tento responzÃ­vny doplnok na tvorbu formulÃ¡rov je jednÃ½m z najuÅ¡e najÃºÄinnejÅ¡Ã­ch rieÅ¡enÃ­ na tvorbu formulÃ¡rov dostupnÃ½ch na trhu. JednoduchÃ½, ale vÃ½konnÃ½ plugin vÃ¡m umoÅ¾Åuje rÃ½chlo a jednoducho vytvÃ¡raÅ¥ akÃ©koÄ¾vek zloÅ¾itÃ© formy.

en: Customizable Fields
sk: PrispÃ´sobiteÄ¾nÃ© polia

en: All the fields of Form Maker plugin are highly customizable, which allows you to change almost every detail in the form and make it look exactly like you want it to be.
sk: VÅ¡etky polia doplnku Form Maker sÃº vysoko prispÃ´sobiteÄ¾nÃ©, Äo vÃ¡m umoÅ¾Åuje zmeniÅ¥ takmer kaÅ¾dÃ½ detail vo formulÃ¡ri a urobiÅ¥ ho tak, aby vyzeral presne tak, ako chcete.

en: You can view the submissions for each form you have. The plugin allows to view submissions statistics, filter submission data and export in csv or xml formats.
sk: MÃ´Å¾ete zobraziÅ¥ odoslanÃ© poloÅ¾ky pre kaÅ¾dÃ½ formulÃ¡r, ktorÃ½ mÃ¡te. Plugin umoÅ¾Åuje zobraziÅ¥ Å¡tatistiky odoslanÃ½ch Ãºdajov, filtrovaÅ¥ Ãºdaje o odoslanÃ­ a exportovaÅ¥ vo formÃ¡te csv alebo xml.

en: Multi-Page Forms
sk: ViacstranovÃ© formulÃ¡re

en: With the form builder plugin you can create muilti-page forms. Simply use the page break field to separate the pages in your forms.
sk: Pomocou doplnku na tvorbu formulÃ¡rov mÃ´Å¾ete vytvÃ¡raÅ¥ formulÃ¡re muilti-page. Jednoducho pouÅ¾ite pole zlomu strany na oddelenie strÃ¡n vo formulÃ¡roch.

en: The WordPress Form Maker plugin comes with a wide range of customizable themes. You can choose from a list of existing themes or simply create the one that better fits your brand and website.
sk: Doplnok WordPress Form Maker je dodÃ¡vanÃ½ so Å¡irokou Å¡kÃ¡lou prispÃ´sobiteÄ¾nÃ½ch tÃ©m. MÃ´Å¾ete si vybraÅ¥ zo zoznamu existujÃºcich tÃ©m alebo jednoducho vytvoriÅ¥ ten, ktorÃ½ lepÅ¡ie vyhovuje vaÅ¡ej znaÄke a webovej strÃ¡nke.

en: Installing
sk: InÅ¡talujem

en: Creating a new Form
sk: Vytvorenie novÃ©ho formulÃ¡ra

en: Configuring Form Options
sk: KonfigurÃ¡cia moÅ¾nostÃ­ formulÃ¡ra

en: Description of The Form Fields
sk: Popis polÃ­ formulÃ¡ra

en: Selecting Options from Database
sk: VÃ½ber moÅ¾nostÃ­ z databÃ¡zy

en: Publishing the Created Form
sk: Publikuje sa vytvorenÃ½ formulÃ¡r

en: Blocking IPs
sk: Blokovanie IPs

en: Managing Submissions
sk: Spravovanie objednÃ¡vok

en: Publishing Submissions
sk: Publikovanie odoslanÃ½ch prÃ­spevkov

en: Insert Form
sk: VloÅ¾iÅ¥ formulÃ¡r

en: Add Form
sk: PridaÅ¥ formuÃ¡r

en: Insert submissions
sk: VloÅ¾enie zadani=i

en: Add Submissions
sk: Pridanie zadanÃ­

en: The current version of %s extension is not compatible with Form Maker. Some functions may not work correctly. Please update the extension to fully use its features.
sk: AktuÃ¡lna verzia rozÅ¡Ã­renia %s nie je kompatibilnÃ¡ s programom Form Maker. NiektorÃ© funkcie nemusia pracovaÅ¥ sprÃ¡vne. Ak chcete plne vyuÅ¾Ã­vaÅ¥ jeho funkcie, aktualizujte rozÅ¡Ã­renie.

en: The current version of %s extensions are not compatible with Form Maker. Some functions may not work correctly. Please update the extensions to fully use its features.
sk: AktuÃ¡lna verzia rozÅ¡Ã­renia %s nie je kompatibilnÃ¡ s programom Form Maker. NiektorÃ© funkcie nemusia pracovaÅ¥ sprÃ¡vne. Ak chcete plne vyuÅ¾Ã­vaÅ¥ jeho funkcie, aktualizujte rozÅ¡Ã­renia.

en: Rate
sk: Hodnotenie

en: Click to sort by this item
sk: Kliknite sem, ak chcete zoraÄovaÅ¥ podÄ¾a tejto poloÅ¾ky

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
sk: NemÃ´Å¾ete vybraÅ¥ bÃ½valej termÃ­n. Vyberte dÃ¡tum poÄnÃºc aktuÃ¡lne.

en: %s field is required.
sk: %s toto pole je nutnÃ© vyplniÅ¥.

en: The %s value must be between %f - %f
sk: hodnota %s musÃ­ byÅ¥ medzi %f - %f

en: Quantity
sk: MnoÅ¾stvo

en: Your score should be less than %f
sk: VaÅ¡e skÃ³re by malo byÅ¥ menÅ¡ia ako %f

en: No %s found.
sk: %s sa nenaÅ¡iel.

en: Afghanistan
sk: AfganistÃ¡n

en: Albania
sk: AlbÃ¡nsko

en: Algeria
sk: AlÅ¾Ã­rsko

en: Andorra
sk: Andora

en: Antigua and Barbuda
sk: Antiqua a Babuda

en: Argentina
sk: ArgentÃ­na

en: Australia
sk: AustrÃ¡lia

en: Austria
sk: RakÃºsko

en: Azerbaijan
sk: AzerbajdÅ¾an

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Bangladesh
sk: BangladÃ©Å¡

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bolivia
sk: BolÃ­via

en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

en: Brazil
sk: BrazÃ­lia

en: Brunei
sk: Brunej

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: Cambodia
sk: KambodÅ¾a

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: Canada
sk: Kanada

en: Cape Verde
sk: Kapverdy

en: Central African Republic
sk: StredoafrickÃ¡ republika

en: Chad
sk: Äad

en: Chile
sk: Äile

en: China
sk: ÄÃ­na

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Comoros
sk: Komory

en: Congo (Brazzaville)
sk: Kongo (Brazaville)

en: Congo
sk: Kongo

en: Costa Rica
sk: Kosta Rika

en: Cote d'Ivoire
sk: PobreÅ¾ie Slonoviny

en: Croatia
sk: ChorvÃ¡tsko

en: Cuba
sk: Kuba

en: Czech Republic
sk: ÄeskÃ¡ republika

en: Denmark
sk: DÃ¡nsko

en: Djibouti
sk: DÅ¾ibutsko

en: Dominica
sk: Dominika

en: Dominican Republic
sk: DominikÃ¡nska republika

en: East Timor (Timor Timur)
sk: VÃ½chodnÃ½ Timor (Timor Timur)

en: Ecuador
sk: EkvÃ¡dor

en: El Salvador
sk: SalvÃ¡dor

en: Equatorial Guinea
sk: RovnÃ­kovÃ¡ Guinea

en: Estonia
sk: EstÃ³nsko

en: Ethiopia
sk: EtiÃ³pia

en: Fiji
sk: FidÅ¾i

en: Finland
sk: FÃ­nsko

en: France
sk: FrancÃºzsko

en: Georgia
sk: GruzÃ­nsko

en: Germany
sk: Nemecko

en: Greece
sk: GrÃ©cko

en: Hungary
sk: MaÄarsko

en: Iceland
sk: Island

en: Indonesia
sk: IndonÃ©zia

en: Iran
sk: IrÃ¡n

en: Iraq
sk: Irak

en: Ireland
sk: Ãrsko

en: Israel
sk: Izrael

en: Italy
sk: Taliansko

en: Jamaica
sk: Jamaika

en: Japan
sk: Japonsko

en: Jordan
sk: JordÃ¡nsko

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Kenya
sk: KeÅa

en: Korea, North
sk: KÃ³rea, SevernÃ¡ KÃ³rea

en: Korea, South
sk: KÃ³rea, JuÅ¾nÃ¡ KÃ³rea

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: Latvia
sk: LotyÅ¡sko

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Liberia
sk: LibÃ©ria

en: Libya
sk: LÃ­bia

en: Liechtenstein
sk: LichtenÅ¡tajnsko

en: Lithuania
sk: Litva

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: North Macedonia
sk: SevernÃ© MacedÃ³nsko

en: Madagascar
sk: Madagaskar

en: Malaysia
sk: Malajzia

en: Maldives
sk: Meledivy

en: Marshall Islands
sk: Marshall ostrovy

en: Mauritania
sk: MauretÃ¡nia

en: Mauritius
sk: MaurÃ­cius

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Micronesia
sk: MikronÃ©zia

en: Moldova
sk: Moldavsko

en: Monaco
sk: Monako

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: Morocco
sk: Maroko

en: Mozambique
sk: Mozambik

en: Myanmar
sk: Myanmarsko

en: Namibia
sk: NamÃ­bia

en: Nepal
sk: NepÃ¡l

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: New Zealand
sk: NovÃ½ ZÃ©land

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Niger
sk: NigÃ©ria

en: Nigeria
sk: NigÃ©ria

en: Norway
sk: NÃ³rsko

en: Oman
sk: OmÃ¡n

en: Palestine
sk: PalestÃ­ne

en: Papua New Guinea
sk: Papua NovÃ½ Guinea

en: Paraguay
sk: Paraguaj

en: Philippines
sk: FilipÃ­ny

en: Poland
sk: PoÄ¾sko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Qatar
sk: Katar

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Russia
sk: Rusko

en: Saint Lucia
sk: SvÃ¤tÃ¡ Lucia

en: Saint Vincent
sk: SvÃ¤tÃ½ Vincent

en: Sao Tome and Principe
sk: SÃ£o TomÃ© a PrÃ­ncipe

en: Saudi Arabia
sk: SaudskÃ¡ ArÃ¡bia

en: Serbia
sk: Srbsko

en: Montenegro
sk: Äierna Hora

en: Seychelles
sk: SeyÅ¡eli

en: Singapore
sk: Singapur

en: Slovakia
sk: Slovensko

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Solomon Islands
sk: SolomonskÃ© ostrovy

en: Somalia
sk: SomÃ¡lsko

en: South Africa
sk: JuÅ¾nÃ¡ Afrika

en: South Sudan
sk: JuÅ¾nÃ½ SudÃ¡n

en: Spain
sk: Å panielsko

en: Sri Lanka
sk: SrÃ­ Lanka

en: Sudan
sk: SudÃ¡n

en: Suriname
sk: Surinam

en: Eswatini
sk: Eswatini (Eswatini)

en: Sweden
sk: Å vÃ©dsko

en: Switzerland
sk: Å vajÄiarsko

en: Syria
sk: SÃ½ria

en: Tajikistan
sk: TadÅ¾ikistan

en: Tanzania
sk: TanzÃ¡nia

en: Thailand
sk: Thajsko

en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkey
sk: Turecko

en: Turkmenistan
sk: Turkenistan

en: Ukraine
sk: Ukraina

en: United Arab Emirates
sk: SpojenÃ© ArabskÃ© EmirÃ¡ty

en: United Kingdom
sk: SpojenÃ© KrÃ¡Ä¾ovstvo (UK)

en: United States
sk: SpojenÃ© Å¡tÃ¡ty

en: Vanuatu
sk: Tuvalu

en: Vatican City
sk: VatikÃ¡n

en: Alaska
sk: AljaÅ¡ka

en: California
sk: Kalifornia

en: District Of Columbia
sk: District of Columbia

en: Hawaii
sk: Havaj

en: North Carolina
sk: SevernÃ¡ KarolÃ­na

en: North Dakota
sk: SevernÃ¡ Dakota

en: South Carolina
sk: JuÅ¾nÃ¡ KarolÃ­na

en: South Dakota
sk: JuÅ¾nÃ¡ Dakota

en: West Virginia
sk: ZÃ¡padnÃ¡ VirgÃ­nia

en: British Columbia
sk: BritskÃ¡ Kolumbia

en: Newfoundland and Labrador
sk: Newfoundland a Labrador

en: Northwest Territories
sk: SeverozÃ¡padnÃ© teritÃ³riÃ¡

en: Prev
sk: SpÃ¤Å¥

en: Today
sk: Dnes

en: January
sk: JanuÃ¡r

en: February
sk: FebruÃ¡r

en: March
sk: Marec

en: April
sk: AprÃ­l

en: May
sk: MÃ¡j

en: June
sk: JÃºn

en: July
sk: JÃºl

en: October
sk: OktÃ³ber

en: Jun
sk: JÃºn

en: Jul
sk: JÃºl

en: Oct
sk: Okt

en: Sun
sk: Ned

en: Mon
sk: Pon

en: Tue
sk: Uto

en: Wed
sk: Str

en: Thu
sk: Å tv

en: Fri
sk: Pia

en: Sat
sk: Sob

en: Su
sk: Ne

en: Mo
sk: Po

en: Tu
sk: Ut

en: We
sk: St

en: Th
sk: Å t

en: Fr
sk: Pi

en: Sa
sk: So

en: All fields list
sk: Zoznam vÅ¡etkÃ½ch polÃ­

en: Form fields
sk: VÃ½ber farby orÃ¡movania polÃ­ formulÃ¡ra

en: Submission ID
sk: ID prihlÃ¡Å¡ky

en: Admin Email
sk: E-mail sprÃ¡vcu

en: User Email
sk: E-mail uÅ¾Ã­vateÄ¾a

en: User Name
sk: UÅ¾Ã­vateÄ¾skÃ© meno

en: Page Url
sk: URL strÃ¡nky

en: Verification Link
sk: PlatnosÅ¥ overovacieho odkazu vyprÅ¡Ã­

en: Submitter Name
sk: Meno odosielateÄ¾a

en: Submitter Email
sk: OdoslaÅ¥ e-mail

en: Submitter IP
sk: IP predkladateÄ¾a

en: Submission Date
sk: DÃ¡tum predloÅ¾enia

en:  Submissions
sk: ObjednÃ¡vky

en: All personal data and submissions of this user found in %s plugin were removed.
sk: VÅ¡etky osobnÃ© Ãºdaje a prÃ­spevky tohto pouÅ¾Ã­vateÄ¾a nÃ¡jdenÃ© v %s boli odstrÃ¡nenÃ©.

en: Privacy Policy
sk: ZÃ¡sady ochrany osobnÃ½ch Ãºdajov

en: Select a form
sk: Vyberte pole

en: There is no form selected or the form was deleted.
sk: Nie je vybratÃ½ Å¾iadny formulÃ¡r alebo bol formulÃ¡r odstrÃ¡nenÃ½.

en: The form you are trying to view does not have Embedded display type.
sk: FormulÃ¡r, ktorÃ½ sa pokÃºÅ¡ate zobraziÅ¥, nemÃ¡ vloÅ¾enÃ½ typ zobrazenia.

en: The form you are trying to view has been unpublished.
sk: FormulÃ¡r, ktorÃ½ sa pokÃºÅ¡ate zobraziÅ¥, nebol publikovanÃ½.

en: Error, incorrect Security code.
sk: Chyba, nesprÃ¡vny bezpeÄnostnÃ½ kÃ³d.

en: Submission has failed due to the unsuccessful ReCaptcha verification. Please try to submit the form again.
sk: Odoslanie zlyhalo v dÃ´sledku neÃºspeÅ¡nÃ©ho overenia ReCaptcha. PokÃºste sa formulÃ¡r odoslaÅ¥ znova.

en: Error, something went wrong.
sk: Chyba, vyskytla sa chyba.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
sk: VaÅ¡a IP je na Äiernej listine. ProsÃ­m, obrÃ¡Å¥te sa na sprÃ¡vcu webu

en: %s Submission failed. Your consent to collect personal data is required.
sk: %s zlyhalo. VyÅ¾aduje sa vÃ¡Å¡ sÃºhlas so zhromaÅ¾ÄovaÅ¥ osobnÃ© Ãºdaje.

en: This is not a valid date format.
sk: Toto nie je platnÃ¡ e-mailovÃ¡ adresa.

en: This functionality is disabled in demo.
sk: TÃ¡to funkcia je vypnutÃ¡ v ukÃ¡Å¾ke.

en: The file exceeds the allowed size of %s KB.
sk: SÃºboru presiahne povolenÃº veÄ¾kosÅ¥  %s KB.

en: Can not upload this type of file.
sk: Je nÃ¡m Ä¾Ãºto, ale nemÃ¡te moÅ¾nosÅ¥ nahraÅ¥ tento typ sÃºboru.

en: Error, file cannot be moved.
sk: Chyba mÃ´Å¾e sÃºbor nemoÅ¾no presunÃºÅ¥.

en: This field %s requires a unique entry.
sk: Toto pole %s vyÅ¾aduje jedineÄnÃ½ prÃ­stup a tÃ¡to hodnota bola uÅ¾ podanÃ¡.

en: Database error occurred. Please try again.
sk: Vyskytla sa chyba databÃ¡zy. SkÃºste to znova.

en: Nothing was submitted.
sk: NiÄ bol predloÅ¾enÃ½.

en: Your chosen password.
sk: ZvolenÃ© heslo.

en: Your form was successfully submitted.
sk: VÃ¡Å¡ formulÃ¡r bol ÃºspeÅ¡ne odoslanÃ½.

en: Error, email was not sent.
sk: Chyba, bol e-mail neposlal.

en: You have no permissions to download
sk: NemÃ¡te Å¾iadne povolenia na prevzatie sÃºboru

en: Your email address is already verified.
sk: VaÅ¡a e-mailovÃ¡ adresa je uÅ¾ overenÃ¡.

en: Your email verification has timed out.
sk: VÃ¡Å¡ e-mail overenie vyprÅ¡al.

en: Your email has been successfully verified.
sk: VÃ¡Å¡ e-mail bol ÃºspeÅ¡ne overenÃ½.

en: Verification link is invalid.
sk: OverovacÃ­ odkaz je neplatnÃ½.

en: Password values don't match
sk: Hodnoty hesla sa nezhodujÃº

en: The email addresses don't match
sk: E-mailovÃ© adresy sa nezhodujÃº

en: This is not a valid email address.
sk: Toto nie je platnÃ¡ e-mailovÃ¡ adresa.

en: AM
sk: Do obedu

en: PM
sk: Po obede

en: You have no permission to view submissions.
sk: NemÃ¡te povolenie na zobrazenie odoslanÃ½ch Ãºdajov.

en: Search by fields
sk: VyhÄ¾adÃ¡vanie podÄ¾a polÃ­

en: GO
sk: ZobraziÅ¥

en: %s of %s submissions are not shown, as the field you sorted by is missing in those submissions.
sk: %s sa %s, pretoÅ¾e pole, podÄ¾a ktorÃ½ch ste zoraÄovali, v tÃ½chto odoslaniach chÃ½ba.

en: Select a Field
sk: Vyberte pole

en: Select a Date
sk: Nastavte dÃ¡tum zaÄiatku pre tento plÃ¡n

en: Technical problems / hard to use
sk: TechnickÃ© problÃ©my / Å¥aÅ¾ko sa pouÅ¾Ã­vajÃº

en: Free version is limited
sk: BezplatnÃ¡ verzia je obmedzenÃ¡

en: Upgrading to paid version
sk: InovÃ¡cia na platenÃº verziu

en: Temporary deactivation
sk: DoÄasnÃ¡ deaktivÃ¡cia

en: Leave A Review?
sk: OpustiÅ¥ recenziu?

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
sk: DÃºfame, Å¾e sa vÃ¡m pÃ¡Äilo pouÅ¾Ã­vaÅ¥ WordPress %s! ZvÃ¡Å¾ili by ste, Å¾e nÃ¡m zanechÃ¡te recenziu na WordPress.org?

en: Sure! I'd love to!
sk: UrÄite! RÃ¡d by som!

en: I've already left a review
sk: UÅ¾ som zanechal recenziu

en: Maybe Later
sk: MoÅ¾no neskÃ´r

en: Never show again
sk: UÅ¾ sa nikdy nezopakuÅ¡te

en: Please let us know why you are deactivating. Your answer will help us to provide you support or sometimes offer discounts. (Optional)
sk: Dajte nÃ¡m vedieÅ¥, preÄo deaktivujete. VaÅ¡a odpoveÄ nÃ¡m pomÃ´Å¾e poskytnÃºÅ¥ vÃ¡m podporu alebo niekedy ponÃºknuÅ¥ zÄ¾avy. (VoliteÄ¾nÃ©)

en: Skip and Deactivate
sk: PreskoÄiÅ¥ a deaktivovaÅ¥

en: Submit and Deactivate
sk: OdoslaÅ¥ a deaktivovaÅ¥

en: Get Premium %s and Other Solutions Essential for Your WordPress Site.
sk: ZÃ­skajte prÃ©miovÃ© %s a ÄalÅ¡ie rieÅ¡enia nevyhnutnÃ© pre vaÅ¡e strÃ¡nky WordPress.

en: Try Free
sk: VyskÃºÅ¡aÅ¥ zadarmo

en: 60+ pro plugins/Extensions
sk: 60+ pro pluginy/rozÅ¡Ã­renia

en: Access 60+ plugins and extensions, including key plugins, such as gallery, form, slider, social plugins and more.
sk: ZÃ­skajte prÃ­stup k doplnkom a rozÅ¡Ã­reniam 60+ vrÃ¡tane kÄ¾ÃºÄovÃ½ch doplnkov, ako sÃº galÃ©ria, formulÃ¡r, jazdec, sociÃ¡lne doplnky a ÄalÅ¡ie.

en: Unified dashboard
sk: ZjednotenÃ¡ tabuÄ¾a

en: Manage your WordPress websites all in one place within a single dashboard. No need to switch between sites.
sk: Spravujte svoje webovÃ© strÃ¡nky WordPress na jednom mieste v rÃ¡mci jednÃ©ho panela. Nie je potrebnÃ© prepÃ­naÅ¥ medzi lokalitami.

en: Premium WordPress themes
sk: PrÃ©miovÃ© wordpress tÃ©my

en: Professionally designed, responsive themes for your website. Build fully-functional, elegant websites effortlessly.
sk: ProfesionÃ¡lne navrhnutÃ© responzÃ­vne motÃ­vy pre vaÅ¡e webovÃ© strÃ¡nky. VytvÃ¡raj plne funkÄnÃ© a elegantnÃ© webovÃ© strÃ¡nky bez nÃ¡mahy.

en: Backup
sk: ZÃ¡loha

en: 10Web cloud storage space. Easily and securely backup your website in our storage.
sk: 10Web cloudovÃ½ ÃºloÅ¾nÃ½ priestor. Jednoducho a bezpeÄne zÃ¡lohujte svoje webovÃ© strÃ¡nky v naÅ¡om ÃºloÅ¾isku.

en: Improve search rankings of your WordPress site with a comprehensive search engine optimization solution.
sk: ZlepÅ¡ite poradie vyhÄ¾adÃ¡vania na vaÅ¡om webe WordPress pomocou komplexnÃ©ho rieÅ¡enia optimalizÃ¡cie pre vyhÄ¾adÃ¡vaÄe.

en: Security
sk: BezpeÄnosÅ¥

en: Protect your WordPress site from security issues and threats with a powerful security service coming soon to 10Web.
sk: ChrÃ¡Åte svoju strÃ¡nku WordPress pred bezpeÄnostnÃ½mi problÃ©mami a hrozbami s vÃ½konnou bezpeÄnostnou sluÅ¾bou uÅ¾ Äoskoro na 10Web.

en: Image optimization
sk: OptimalizÃ¡cia obrazu

en: Automatically resize and compress all images on your website to save space and improve site speed.
sk: Automaticky zmeniÅ¥ veÄ¾kosÅ¥ a komprimovaÅ¥ vÅ¡etky obrÃ¡zky na vaÅ¡ich webovÃ½ch strÃ¡nkach, aby ste uÅ¡etrili miesto a zlepÅ¡ili rÃ½chlosÅ¥ webu.

en: Weâll soon be offering affordable hosting solution with WordPress-friendly features and great customer support.
sk: Äoskoro budeme ponÃºkaÅ¥ cenovo dostupnÃ© hostingovÃ© rieÅ¡enie s funkciami vhodnÃ½mi pre WordPress a skvelou zÃ¡kaznÃ­ckou podporou.

en: Get free for 14 days
sk: ZÃ­skajte zadarmo na 14 dnÃ­

en: Learn More
sk: DozvedieÅ¥ sa viac

en:  features you get!
sk:  funkcie dostanete!

en: More great features of the plugin
sk: ÄalÅ¡ie skvelÃ© funkcie doplnku

en: Checkout how it works
sk: Pozrite sa, ako to funguje

en: User Guide
sk: PouÅ¾Ã­vateÄ¾skÃ¡ prÃ­ruÄka

en: Hi there!
sk: Ahoj!

en: Allow 10Web to collect some usage data
sk: PovoliÅ¥ 10Web zhromaÅ¾ÄovaÅ¥ niektorÃ© Ãºdaje o pouÅ¾Ã­vanÃ­

en: This will allow you to get more out of your plugin experience - get awesome customer support, receive exclusive deals and discounts on premium products and more. You can choose to skip this step, %s will still work just fine.
sk: To vÃ¡m umoÅ¾nÃ­ zÃ­skaÅ¥ viac zo svojho zÃ¡Å¾itku z pluginu - zÃ­skaÅ¥ ÃºÅ¾asnÃº zÃ¡kaznÃ­cku podporu, zÃ­skaÅ¥ exkluzÃ­vne ponuky a zÄ¾avy na prÃ©miovÃ© produkty a ÄalÅ¡ie. MÃ´Å¾ete sa rozhodnÃºÅ¥ tento krok vynechaÅ¥, %s bude fungovaÅ¥ dobre.

en: What data is being collected?
sk: AkÃ© Ãºdaje sa zhromaÅ¾ÄujÃº?

en: Your name & Email address
sk: VaÅ¡e meno a e-mailovÃ¡ adresa

en: Site URL, Wordpress version
sk: Adresa URL lokality, verzia Wordpress

en: List of plugins
sk: Zoznam doplnkov

en: Allow & Continue
sk: PovoliÅ¥ a pokraÄovaÅ¥

en: We will not sell, share, or distribute your personal information to third parties.
sk: VaÅ¡e osobnÃ© Ãºdaje nebudeme predÃ¡vaÅ¥, zdieÄ¾aÅ¥ ani distribuovaÅ¥ tretÃ­m stranÃ¡m.

en: Terms of Use
sk: VÅ¡eobecnÃ© podmienky
