form_maker - en to sr translation catalogue (38 entries)

en: Reset
sr: Ð ÐµÑÐµÑ

en: Street Address
sr: Adresa:

en: Street Address Line 2
sr: ÐÐ´ÑÐµÑÐ° Ð£Ð»Ð¸ÑÐ° ÐÐ¸Ð½Ð¸ÑÐ° 2

en: City
sr: ÐÑÐ°Ð´

en: State / Province / Region
sr: ÐÑÐ¶Ð°Ð²Ð° / Ð¿Ð¾ÐºÑÐ°ÑÐ¸Ð½Ð° / ÑÐµÐ³Ð¸Ð¾Ð½

en: Postal / Zip Code
sr: ÐÐ¾ÑÑÐ°Ð½ÑÐºÐ¸ / ÐÐ¾ÑÑÐ°Ð½ÑÐºÐ¸ Ð±ÑÐ¾Ñ

en: Country
sr: ÐÑÐ¶Ð°Ð²Ð°

en: Title
sr: ÐÐ°ÑÐ»Ð¾Ð²

en: Your score should be less than
sr: ÐÐ°ÑÐ° Ð¾ÑÐµÐ½Ð° ÑÑÐµÐ±Ð° Ð´Ð° Ð±ÑÐ´Ðµ Ð¼Ð°ÑÐ¸ Ð¾Ð´

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
sr: ÐÐµ Ð¼Ð¾Ð¶ÐµÑÐµ Ð´Ð° Ð¸Ð·Ð°Ð±ÐµÑÐµÑÐµ Ð±Ð¸Ð²ÑÐµ Ð´Ð°ÑÑÐ¼Ðµ. ÐÐ·Ð°Ð±ÐµÑÐ¸ÑÐµ Ð´Ð°ÑÑÐ¼ Ð¿Ð¾ÑÐµÐ²ÑÐ¸ Ð¾Ð´ ÑÐ°Ð´Ð°ÑÑÐµÐ³.

en: field is required.
sr: Ð¿Ð¾ÑÐµ ÑÐµ Ð¾Ð±Ð°Ð²ÐµÐ·Ð½Ð¾.

en: value must be between
sr: ÐÑÐµÐ´Ð½Ð¾ÑÑ Ð¼Ð¾ÑÐ° Ð±Ð¸ÑÐ¸ Ð¸Ð·Ð¼ÐµÑÑ

en: Quantity
sr: ÐÐ¾Ð»Ð¸ÑÐ¸Ð½Ð°

en: January
sr: ÐÐ°Ð½ÑÐ°Ñ

en: February
sr: Ð¤ÐµÐ±ÑÑÐ°Ñ

en: March
sr: ÐÐ°ÑÑ

en: April
sr: ÐÐ¿ÑÐ¸Ð»

en: May
sr: Ð¼Ð°Ñ

en: June
sr: ÑÑÐ½Ð°

en: July
sr: ÐÑÐ»

en: August
sr: ÐÐ²Ð³ÑÑÑ

en: September
sr: Ð¡ÐµÐ¿ÑÐµÐ¼Ð±Ð°Ñ

en: October
sr: ÐÐºÑÐ¾Ð±Ð°Ñ

en: November
sr: ÐÐ¾Ð²ÐµÐ¼Ð±Ð°Ñ

en: December
sr: ÐÐµÑÐµÐ¼Ð±Ð°Ñ

en: Error, incorrect Security code.
sr: ÐÑÐµÑÐºÐ°, Ð¿Ð¾Ð³ÑÐµÑÐ½Ð¾ Ð¡Ð¸Ð³ÑÑÐ½Ð¾ÑÐ½Ð° Ð°Ð¸ÑÑÐ°.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
sr: ÐÐ°Ñ ÐÐ ÑÐµ Ð½Ð° ÑÑÐ½Ð¾Ñ Ð»Ð¸ÑÑÐ¸. ÐÐ¾Ð»Ð¸Ð¼Ð¾ ÐºÐ¾Ð½ÑÐ°ÐºÑÐ¸ÑÐ°ÑÑÐµ Ð°Ð´Ð¼Ð¸Ð½Ð¸ÑÑÑÐ°ÑÐ¾ÑÐ° ÑÐ°ÑÑÐ°

en: Error, file cannot be moved.
sr: ÐÑÐµÑÐºÐ°, ÑÐ°ÑÐ» Ð½Ðµ Ð¼Ð¾Ð¶Ðµ Ð±Ð¸ÑÐ¸ Ð¿Ð¾Ð¼ÐµÑÐµÐ½.

en: Nothing was submitted.
sr: ÐÐ¸ÑÑÐ° Ð½Ð¸ÑÐµ Ð¿Ð¾Ð´Ð½ÐµÑ.

en: Your form was successfully submitted.
sr: ÐÐ°Ñ Ð¾Ð±ÑÐ°Ð·Ð°Ñ ÑÑÐ¿ÐµÑÐ½Ð¾ Ð¿ÑÐ¾ÑÐ»ÐµÑÐµÐ½.

en: Error, email was not sent.
sr: ÐÑÐµÑÐºÐ°, Ðµ-Ð¼Ð°Ð¸Ð» Ð½Ð¸ÑÐµ Ð¿Ð¾ÑÐ»Ð°Ñ.

en: Your email address is already verified.
sr: ÐÐ°ÑÐ° ÐµÐ¼Ð°Ð¸Ð» Ð°Ð´ÑÐµÑÐ° ÑÐµ Ð²ÐµÑ Ð¿ÑÐ¾Ð²ÐµÑÐµÐ½.

en: Your email verification has timed out.
sr: ÐÐ°Ñ Ð²ÐµÑÐ¸ÑÐ¸ÐºÐ°ÑÐ¸ÑÑ Ðµ-Ð¼Ð°Ð¸Ð» ÑÐµ Ð¸ÑÑÐµÐºÐ»Ð¾.

en: Your email has been successfully verified.
sr: ÐÐ°ÑÐ° ÐµÐ¼Ð°Ð¸Ð» ÑÐµ ÑÑÐ¿ÐµÑÐ½Ð¾ Ð¿ÑÐ¾Ð²ÐµÑÐµÐ½.

en: Verification link is invalid.
sr: ÐÐµÑÐ¸ÑÐ¸ÐºÐ°ÑÐ¸ÑÐ° Ð²ÐµÐ·Ð° ÑÐµ Ð½ÐµÐ²Ð°Ð¶ÐµÑÐ¸.

en: This is not a valid email address.
sr: ÐÐ²Ð¾ Ð½Ð¸ÑÐµ Ð²Ð°Ð»Ð¸Ð´Ð½Ð° ÐµÐ¼Ð°Ð¸Ð» Ð°Ð´ÑÐµÑÐ°.

en: From
sr: ÐÐ·

en: To
sr: ÐÐ°
