form_maker - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Reset
sv: Ã
    terstÃ¤ll

en: Street Address
sv: Gatunamn

en: Street Address Line 2
sv: Gatuadress Linje 2

en: City
sv: Ort

en: State / Province / Region
sv: Stat / Provins / Region

en: Postal / Zip Code
sv: Post / Postnummer

en: Country
sv: Land

en: Title
sv: Titel

en: Your score should be less than
sv: Din poÃ¤ng bÃ¶r vara mindre Ã¤n

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
sv: Du kan inte vÃ¤lja tidigare datum. VÃ¤lj ett datum frÃ¥n och med den nuvarande.

en: field is required.
sv: fÃ¤ltet Ã¤r obligatoriskt.

en: The
sv: Den

en: value must be between
sv: VÃ¤rdet mÃ¥ste vara mellan

en: Quantity
sv: MÃ¤ngd

en: January
sv: Januari

en: February
sv: Februari

en: March
sv: Mars

en: May
sv: Maj

en: June
sv: Juni

en: July
sv: Juli

en: August
sv: Augusti

en: October
sv: Oktober

en: Jul
sv: Juli

en: Aug
sv: Augusti

en: Error, incorrect Security code.
sv: Fel, fel sÃ¤kerhetskod.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
sv: Din ip Ã¤r svartlistad. Kontakta webbplatsens administratÃ¶r

en: Error, file cannot be moved.
sv: Fel, kan filen inte flyttas.

en: Nothing was submitted.
sv: Ingenting lÃ¤mnades in.

en: Your form was successfully submitted.
sv: FormulÃ¤ret framgÃ¥ngsrikt in.

en: Error, email was not sent.
sv: Fel, var e-post inte skickas.

en: Your email address is already verified.
sv: Din e-postadress som redan har kontrollerats.

en: Your email verification has timed out.
sv: Din e-postverifiering har gÃ¥tt ut.

en: Your email has been successfully verified.
sv: Ditt mail har verifierats.

en: Verification link is invalid.
sv: VerifieringslÃ¤nken Ã¤r ogiltig.

en: This is not a valid email address.
sv: Detta Ã¤r inte en giltig e-postadress.

en: From
sv: FrÃ¥n

en: To
sv: FÃ¶r att
